bugün

arayıp da buluyorsanız sıkıntı var demektir, tesadüfen bulduysanız pek bi sorun olmaz. Ben bir tanesini ayak ağırlıklarının kutusunu ararken buldum, sonra nereye tıkıştırdım bilmiyorum. Yine de emeğe saygı, + rep.
tesadüfen bulunduysa iğrenç bir ruh halidir.
bulunması imkansıza yakındır. her şey eski sevgiliyle beraber gitmiştir.

(bkz: aramaya inanmak)
size onu hatırlatıyorsa atın. atmaya kıyamıyorsanız kaçınılmaz olan tecavüzün tadına varın. kıyamadığım forma atamadığım tek hediyeydi. yatıya gelen arkadaşlara lazım olunca veriyorum. tabi herkese değil.
insanlar eşyalara çok fazla anlam yüklemezlerse sorun olmaz, sıradan karşılar ama anlam yükler ve o eşyayı her gördüğünde anılarını tazelerse bu ilerde onu psikoza sokabilir ve anılarının esiri olur. böyle bir durumda iki türlü davaranış sergileyebilir insan ya duygusal davranır yada davranmaz. aslında bu kadar basittir ama bunu sadece güçlü insanlar yapabilir.
Az önce yaşadığım olay. Hatta sırf bunu yazmak icin günler sonra internete girdim.

Mahalledeki eczacı Salih abime bugün sırt çantası lazim olunca bendeki çantayı vermiştim. Eve gidip içindeki eşyaları eşi çıkarırken çantanın icindeki küçük cepte bi çakmak bulmuş.

Önünde darth vader arkasındaki aynada ise eski sevgilimin adı yazıyordu. Zamanında benden sigara icin çakmak isteyen kızlar olunca eski sevgilim işportacıda gördüğü ve star wars cok sevdiğim icin darth vader li bi çakmak almış ve benden çakmak isteyen kızlara gönderme olsun diye arkasına da lazerle adini yazdırmış. Ayrılınca kaybettim sanmıştım çantama atmışım. Ne bileyim orada olduğunu.

Az önce Salih abi aradı. ‘Xxxx kim lan’ dedi. Abi eski sevgilim hani senin gecenin bi yarısı elimden telefonu alıp absürt bir mesaj atıp komple ayrılmama neden olduğun kız dedim. Telefon hoparlördeymiş o ara. Eşi de ‘neyse Salih in olum tarihini bugün icin erteledin ablacım’ dedi. Ulan benim yüzümden anlık kalp krizi yasamalarına mi üzüleyim yoksa uzun zaman sonra onu hatırlatan birseye denk geldiğime mi ? Aklıma uzun suredir gelmediği bi süreçte direk ‘xxx kim lan’ deyince bi an kalbim hızlandı zaten. Dedim ne oluyor lan nerden çıktı durduk yere.

Neyse bu da böyle bir anıydı. Bu arada, interneti pek de özlememişim. Hadi gittim ben.