bugün

birinci dereceden işkence sebebidir.

silmişsindir,
unutmuşsundur...
hafiften unutmuşsundur...

ipnelipe yanlış numara ayağına arar yok " şu orada mı ?!, bu orada mı ?! " diye yoklama yapar ablanız, moralin daha da bozulur.
ortak bir arkadaşınız arar, arkadan araya girer paso sana seslenir, kahrolursun.

numara silmeyle iş bitseydi keşke.
En işe yaramayan numaradır. aramazsın çünkü . . .
Silersin bilmediğin numaradan telefon numaramı değiştirdim diye mesaj gelir yakalanırsın.
Silmez saklarsın başka bir isimle karıştırır rezil olursun .
En başından eski1 eski2 diye kaydet ohh mis.
Hazifadan bir türlü silinemeyen numaradir. Her aklına gelince hafızaya lanet getiren numaradir.
silinmeyen numaradır. telefondan silinse de hafızadan çıkmaz efenim.
Hafızadan silinemeyen numaradır.
giden ,gitmiştir . gittiği gün bitmiştir. bir daha hatırlanmamak üzere hafızadan silinmiştir.

edit: duyda inanma ,unutmak ne mümkün .
telefondan silinen fakat hafızadan bir türlü silinmeyen numaradır.
110 - 112 gibi acil hatların yanında durması gereken telefon numaralarıdır.
eski sevgili ya da eski sevdicek, eğer akılda ve yürekte kalmışsa ama sayfa kapanmışsa, mutlaka silinmelidir rehberden. bu çok genel geçer ve işe yarar bir tedbirdir.
duruyor arada bakıyorum.
asla silinmeyen, engellenmeyen numaradır.bir köşede durur öyle ne arar, ne aranır ama durur.
kesinlikle ezberlenmemelidir.
arada, hala kullanıyor mu diye aranıp kontrol edilen numaradır. biri sesimi dinleyip kapattı
eski sevgilinin numarası asla silinmez. eski sevgili bu belki bir daha olur hiç belli olmaz.
05...

şimdi düşündüm de sayılar unutulmuş* ama parmaklarla tuşların yeri bulunuyor. lanet olası ankesörlü telefonlar yüzünden hep.
ezberdedir. silmelisindir ezberinden ama olmuyor bilirsinz
sonra bakarsınız ki unutumaya başlamışsınız panik yapıp tekrar tekrar ve tekrar gözden geçirirsiniz.
rehberden silinse de hafızadan bir türlü silinemeyen numaradır.
rehberden silinmemesi gereken numaradır. olur olmadık yerde arar. başınıza bela sarar.
ilginç bir mucizedir bu. normalde acil birşey olur hatırlaman gerekir ne kadar sıkarsan sık gelmez bir türlü aklına. ama bir gün yalnız kalırsın, hayata küsersin abaza kalırsın falan hani yanında kimseyi bulamazsın da birşeyler içip sarhoş olursun ya. beyninden bağımsız olarak parmakların çoktan mesajı da yazmıştır numarayı da. sadece bir an gönder tuşuna bastığını hatırlarsın. karın ağrısıdır bu numara. kaç tane kıza ayrıldıktan sonra numarasına bakmadan yeni hat aldığımı hatırlamıyorum. sonuncu bilerek değiştirmedi hala aynı numarayı kullanıyor. bir iki kere egosunu tatmin ettim fakat artık daha zil zurna da olsam yollamıyorum birşey.
0532548**49.
hala rehberde kayıtlı olan ama yakın zamanlarda rehberin resetlenmesiyle veda ettiğim numaralardır...
rehberimde duran ama durmasına gerek kalmadan zaten ezberlemiş olduğum gereksiz rakamlar topluluğu.
üzerinden 5 sene geçsede unutulmaz, aklınızın bir köşesine yerleşmiştir çünkü bu numara, hatta ondan sonra aynı şekilde 3 numara daha ezberlenip, aynı katagoride eskitilmiştir, boş kalabalıktır beyindeki, ama çok numara ezberlediyseniz, arada tekrar yapmazsanız karıştırabilirsiniz, eski sevgiliniz diye babanızı arayabilirsiniz. *
geçmişte kalan bir zamanlar en yakınınız olan kişinin cep telefonu numarası.

+söylüyorum aklında tut muarreeem!
-heh hehh tamam söyle şevket.
evet veriyorum yazıyor musunuz?