bugün

Sen terkettiysen hakli ama o seni terkettiyse cok ayip etmis.
o seni unutuyorsa sende onu unut. yaşandı test edildi ve de hayatınızda kritik kararlar alacağınız bir dönemse kesinlikle siklemeyin. istediginiz gibi olmaz sonu bokada batabilirsiniz takarsanız. denendi test edildi.
önceden tedbiri alıp farklı hesaplarla takip etmek falan yararlı olur twitterda. stalker dersiniz ama keko keko aşk acısı çekmektense kızın ne halt yediğini kime yüz verdiğini, kalibresini görürsünüz. benimki 2 günde bir bana sövüyor mesela.
acaba ne demek istiyor sorusunu gündeme getirmediyse ruh sağlığınız ve akıl sağlığınız hala yerinde.
Başkasıyla mutlu olduğunu görmekten korktuğu için yapılmış harekettir.
ama biz Türkler engel tanır mıyım?

(bkz: yaşasın fake hesaplar)
Belki de dikkat çekmeye çalışıyordur gibi sansasyonel soruları hatıra getirtecek konudur.
http://www.uludagsozluk.com/e/30062464/
Şerefsizdir.
Ben seni beynimde engellemişim sen beni netten engellemişsin ne yazar dedirtir.
Çocukluktur. Öyle birinin hayatına nasıl girdiğine sasirirsin.
çünkü eski sevgililer böyle yapar. bu yazılı olmayan bir kanundur.
Sokağa barikat mi koymuş!
Hiç başıma gelmemiş olay. Ayrılan iki insan neden biribirilerini engellesinler ki saçma amk.
ergen olduğunun kanıtıdır.
Çok itici,kırıcı bir davranıştır.

Hiiiiç engellemem hiiç de silmem.
Artık nasıl bıktırdıysanız.
Gereksiz eylemdir.
Çocuk muyuz ?
Ergenlik belirtisi olabilir evet. Güldürür.
(bkz: abim boşver o kadın sürtük)
Senin ipe sapa gelmez bir sülük olduğunu gösterir. Artık ne kadar rahatsız ettiysen kızı.
bir eylem.

çok affffedersiniz olmayan sikime dert değil.

salak nasıl önemsiyorsa kendini..
bu duruma düşen olmamak gerek.

her yerden engeli sen yapıştıracaksın ergenler gibi. geçmişe dair ne varsa göm, üzerine kireç dök ve işe.

hayatınızı geçmişinizdeki üç beş andavala yeniden yaranma umuduyla geçirmeyin amk. hele hayatınıza arada bir uğramasına sakın izin vermeyin. sikin belasını. bu meselede naifliğe yer yok.
Ex olarak En sevdiğim işlemler bütünüdür. Benden ırak inandığına yakın.
Hayır arkadaş kalalım ayağı yoktur, engelleme vardır.

En mühim eylemdir ex kişileri için.
Belalı olduğunuzu gösterir.
Saçma sapan şeydir. Hadi faceden sildim yeni sevgili arıza çıkartır diye anladık whatsapp'tan engelleme nedir?Sil numaramı olsun bitsin.
güncel Önemli Başlıklar