bugün

(bkz: gayleri üzecek 1001 neden)
(bkz: kızları üzecek 1001 neden)
''çıkma teklifin hala geçerli mi?'' sorusunu bayana sordurtan 1001 sebeplerden bir tanesi.
seninle yaşadığı ayrılığın yaradığına delalettir.
yenisini bulamadığına delalettir.
kaçan balığın büyük olduğu anlamına gelir. tıpkı mahallede kendine asılan yaşça küçük kızlara pas vermeyen delikanlı gibi pişman olur insan. o kız büyür serpilir, adriana lima gibi kız olur. siz de kafanızı vurursunuz ah keşke kıza o kadar artistlik yapmasaydım diye. ama nereden bileceksiniz. e tabi sonra nasılsın diyerek yanaşınca "iyiyim abi sen nasılsın" tarzı laf sokma ve hayal yıkma karışımlı cevabı alıp oturursunuz aşağıya.
eski sevgili hatunsa eğer, bıraktığı bıyık gürleşmiş ve karizmasına karizma katmıştır. * *
sizle birlikteyken yapmasını istediğiniz şeyleri ayrıldıktan sonra yapıp ona gerçekten yakıştığını keşfetmek kadar acı olamaz heralde.

(iç ses:keşke kilo al biraz ve o saçlarını kes demeseydim.)
şişmanken yüzüne bakılmayan kızın kilo verince afet olması durumuyla benzer durum.
yıllar önce beş para etmez diye sattığın lanet arazinin daha sonradan yanından otoyol geçmesi ile değerlenmesi gibi bir durumdur.
(bkz: doğru zaman)

(bkz: doğru insan)
çirkin olduğu için ayrılmadıysan pek de bir tarafında olmayan kişidir kendisi.
beni haklı çıkaran söylemdir. her zaman söylerim bi kızı elde etmek istiyorsan uzak duracaksın aga.
mantık şudur; (bkz: kaçan kovalanır)

(bkz: değerler kaybedildikten sonra anlaşılır)
kesin fuhuşturucu kullanıyordur.
dert yok tasa yok tabi bakmıştır kendine biraz...
Giderilemediği için artan hormonal yükselmeye bağlı geçici bir sendromdur.
Evrenin bize 'ananzaa' deme şeklidir. Bide yanındaki kızın sizden güzel olması gibi bir durum var...
üzülürsün yahu. bir de düşünsene o yakışıklı olmuş haliyle senden daha çirkin bir kızla çıkmaya başlıyor falan tam bunalım yani.