bugün

acaba napmış, sevgilisi varmı diye merak edilen soruların cevabının bulunmasına yardımcı olur. tabi engel atmadıysa.
iç acıtan durumla boğuşma sancılarıdır.
herkesin yapıp, kimsenin kabullenmediği olay.
istemsiz yapılan eylem .
eski güzel anılara dönüştür.
'' acaba '' ile başlayan cümlelerin ürünüdür. sevginin velayeti bir kişinin üstüne kalır ayrılırken işte o faceebook dan iz sürmeceler e buna binaen yapılır. bir gün belki yeniden hayallerinn gerçeklemeyeceğini bile bile yapıllır.
hem bakarken emre aydın ı da dinlersek tam bunalım çıkabiliriz.

nasılsın nasıl gitti alıştın mı sende rahat mısın artık istanbulda.
artık yapmadığınızı farkettiğiniz zaman hayatınızdan tamamen çıktığı andır.
acaba bensiz ne yapıyor; kiminle ne durumda, en önemlisi beni unutttu mu sorusunun içten içe kemirdiği durumdur.

bende yapıyorum ara sıra ama baktıktan sonra hiç sevindiğim durum olmadı; tavsiye edilmez.
yapıyordum bu eylemi. sonra beni engelledi ya da hesabını kapadı. bende yeni sevgilisinin* profiline bakıyorum.

bunun sebebi ihtimal aramak ya da ne yaptığını merak etmek değildir. sadece yapabilme imkanım var yapıyorum.kim bu dünyada rasyonel yaşıyor ki.
pişmanlıklarla geçen gecenin göstergesidir.
eskiden ne güzel böyle şeyler yoktu.. kızdan ayrılırdın sonrası hayal gücüne kalırdı, belki mutlu değildir seni özlüyordura falan getirip avunurdun... şimdi sosyalliğin pençesinde kominikasyon delisi olurken sizden parça koparan o kişi kaldığı yerden hayatına devam ediyor ve onu izliyorsunuz ya işte o bitiriyor içlerdeki yaşama sevincini.
inşallah benle oldugundan daha mutsuzdur, hayata küsüp şarapçı filan olmuştur temennisiyle yapılan eylemdir.
her allahın günü yaptığı kalbimi sıkıştıran eylemdir. ne acısı biter ne sancısı, lanet bir yokluk halidir ki düşmana dahi layık görülmez, kara sevda derler eskiler ki; altından kalkan babayiğit de yoktur.

kalanını da seyyan hanım anlatsın.
http://www.youtube.com/watch?v=LIOUk4mE9ek
Her paylaşımından, profilindeki en küçük değişikliğinden kendince bir şeyler çıkarmaktır. Hastalıktır. Unutmadan iyileşmeyecek hastalıktır.
Ben 1 aydır bakıyordum. Bana mesaj veren imalı paylaşımlar yaptığını düşünüyordum. Silmiştik birbirimizi. Ama gönderilerini herkese açık yapmış sildikten sonra. Bunu görünce gaza gelip ben de herkese açık yaptım gönderileri. Kız beni engellemiş aq!
Kız burada "üstüne alınma slk" diyor sanırım... beyler ne olacak la bu bizim halimiz?