bugün

irtibat kurmaktır.

aşk, meşk anlamında değil, normal konuşmaktan bahsediyorum.

eski sevgiliyle kavga edip yolları ayırdıktan sonra, arkadaşının face'ine de girip seni siler. aylar sonra arkadaşı seni facebook hesabına ekler, kabul edersin. ve yaklaşık 1 hafta sonra selam verir, konuşmaya başlarsın. 5-10 dakika sonra lafı dönüp, dolaştırıp ona getirir ve konuşmadığını söyler. sebebi sorulduğunda, çok boş bir insan olduğunu, yanlış işler yaptığından bahseder. olta mı atıyor ? acaba diye düşünmeye başlayıp, anlamak için sorular sorduğunda; olta atmadığını, senin düşündüğün, sana yaşattığı aynı şeylerden bahsettiğini anlarsın. ve önümüzdeki hafta görüşmek istediğini söyleyerek, müsaade isteyip çıkar.

(bkz: idrak edilemeyen anlar)
seviyorsanız, unutamadıysanız gayet normaldir. ne yapıyo acaba diye düşüneceğinize arkadaşına sorarsınız olur biter. he eski sevgilinin kendini bi sikimden zannetmesine yol açabilir buna sebebiyet vermemek için en iyisi arkadaşını da siktir edip önüne bakması gerekir.
beyhude bir tavırdır. en iyi sonucu eski sevgili bu lafları duyar aramasına sebep tayin eder. buluşursun, en iyi ihtimal sikişirsin (sevişme denmez buna) eve gelir 31 çeksem iyiydi diyip arıza yaparsın.

sonuç: gerek yok.
çok gereksiz bir iştir. buluşmak, birlikte lunaparka gidip balerine binmek, akşam sahilde aynı tabaktan pilava kaşık sallamak varken boş boş konuşsan ne fayda ? ezikce. insan yazılır ufak ufak. zaten eski sevgilimi hiç sevmemişim, seni tanıyınca anladım der. ben zaten o gün sinemeda boşuna senden tarafa kaykılmadım baklavam der.
anca arayıp dert yanın amk. romantik ibneler.

ağlayın anca. yok aysun napıyor iyi mi deyin, o kız da size anlatsın aysun'u. iyi desin. serdar'la çıkıyor desin. gidip 2 bira alın onu dinleyin. o kız bile içten içe sıkılacak sizden zamanla. çünkü sıkıcısınız. ucuz olduğu için beyaz leblebi alıyorsunuz. karışık çerez bile alamıyorsunuz. eviniz de 0.5 oda 0.002 salon.

böyle mallık görmedim abi yaa...ya bi git yazıl eski sevgilinin en yakın arkadaşına. seni mutlu edeceğim bebitom de. jelibonum de. senin gibi hatun görmedim, helal olsun lan de.

ama diyemez...hattı vodafone çünkü. 2 tl'lik parça lira yüklüyor. ona da nar tarifesi falan alıyor sms atıyor. köşede skol var bir litre.

yani eşek olsa o bile gider ata verir birader. az solcu olmayın artık ya. marx bir durum, bilemedim.