bugün

Hala seviyorsan eski günler gelir aklına için acır. Düşman başına. Zordur yaşayan bilir.
artık sevilmese bile eski yaşanmışlıkların hatrına insanda üzüntü duyguları uyandırır.
onun adına mutlu olmaktır. yolu açık olsun.
eski sevgili bir kenera çekilir ve bu orospu çocuğunu çok aradın mı diye sordurtur sonra ateşli bir sevişme sonra ateşli bir sikişme ve aşk yeniden alevlenir küllerinden doğar kız yeni sevgilisini siktir eder ve eski sevgilisiyle mutlu mesut yaşamaya devam eder vesselam. kolay gelsin.
kör olmadığı için üzülür insan.
Sevindirir. Biraz da onun başını ağrıtsın.
Başıma geldi berbat bir haline büründükten sonra bara gittim ( elbette çözüm değil icmek ), kafa biraz güzelleşince bir ton yazdığım mesajı gönderdikten sonra fotoğrafa baktım ve tiplere bak mk dedim. Ayık kafa ile de bunlar için mi kendimi heba ediyorum diye sorguladım ve soğudum bütün herşeyden. Ne bok yerse yesin kimi severse sevsin mk yeter ki benden uzak dursun kan emer gibi sevgimi emen anasını hiç sevmediğim oooo kız.
Vay mk nerelere geldik böyle neyse işte görmek daha iyidir durumları kabullenmeyi, uğraşmamayı ve yeni bir yol çizmeyi öğretir insana.
canımı hiç acıtmayan durumdur.
içimiz sikişse bile gülüp geçilmesi gereken olaydır. öyle asi tavırlarla anca götünü kaldırırsanız ki eğer bu ayrılık halen seviyorda bazı nedenlerden ayrılık olmamışsa. gerçi öyleyse de seviyorsa başkasıyla çıkmamalı neyse siz gülüp geçin.
görmemezlikten gelmek en iyisidir.
" kardeş yazık yapma kendine bu işkenceyi şu cicim günleri geçsin ebenin pıtışını tersten göreceksin benden sana arkadaş tavsiyesi ayrıl gitsin bak seven s2lir zaten" dedirtir.
Eski sevgilinin başkasına verdiğini gösteren talihsiz durumdur. Ne çok acı var.
eski sevgilini derken üçüncü kişiden bahsediyor sanırım, mahmuta seslenmiş gibi.. tyt-3.
aksi halde ise; hala bir iyelik eki var kendine seslenişte zahir. bana ne.
bana hiç komaz. hatta mutlu olabilirim. biz de böyle bir delikanlıyız.