bugün

enteresan kızdır, bunu söyledikten sonra bir de yüzünüze bakar "napıcak acaba" diye, gönül "napayım amk" demek istese de ağızdan "hadi ya neremiz benziyor peki hahaha" diye gavatça bir ifade çıkar.
uzaklaşılması gereken kızdır. kadınların en çekilmeyecek sohbetleri eski erkek arkadaşlarının dahil olduğu sohbettir. ayıp bi kere, karşındaki adama ayıp. yüzüne direkt ben eski erkek arkadaşımı unutamadım diye haykırsan daha cazip olur.

ama şöyle de bir şey var; bir gece birlikte takıldığımız bir kıza şuan son dinlemek istediğim şey senin eski erkek arkadaşın dediğim için kızı ben değil; 1 saat muhabbetini dinleyen arkadaşım sikti. hayat böyle de garip dostlarım. sizler gene de böyle saçmalıkları dinlemeyin.
- eski sevgilime çok benziyorsun.
+ sen de benim eski sevgilime çok benziyorsun.
- aa resmen gözün,burnun... ben'in bile aynı yerde yahu!
+ senin de alnındaki leke... vallahi onda da vardı.
- murat?
+ aysel!?
Eski sevgilisini bir türlü unuttamamış kız söylemidir, birinci belli ikinci kim acaba yoklamasıdır.
söyleyen kız, söylediği sevgilisine, onu hala unutmadım demeye getiriyordur. tavsiye: üstüne gitmeyin. not: topuklar g*te değecek şekilde hızlıca kacılmalıdır.*
gerizekalı kızdır. eski sevgilisini unutamadığı da doğrudur. unutmaya çalışırken, onu bunu benzetiyorsa da içinde tutsundur efendim. şapşalca ortaya döküp nereye varmak ister? varmak istediği yeri geçtim bu cümleyle hiçbir yere varamaz, ayıp ettiğiyle kalır.
Embesil olduğundan şüphe duyulması gereken kızdır. Nerede ne konuşması gerektiğini bilmez.
ne diyon lan degisik denecek durum.
sonra eski sevgilisine bir güzel giydirir. neye uğradığınızı şaşırırsınız.
Unutamamışlıktan değildir en azından her kız için.
Eski sevgilisinden nasıl hoşlanıyorsa sizden de o derece hoşlanma ihtimali vardır ve buna istinaden böyle bi şey söylüyordur.
Belkide kardeş yakınlığı görüp öylesine de söylemiştir, hala unutamadığından mütevellit.
sikerim onun adını sanını.
- eski sevgilime çok benziyorsun Necmi
+ hadi yaa hahaha sende benim eski sevgilime çok benziyorsun, ne tesadüf.
- aaa çok şaşırdım neyim benziyor mesela hı ?
+ sorma ya oda senin gibi salaktı biraz nerde ne konuşacağını bilemezdi.
- ne diyorsun sen be gerizekalı!
+ ikiz misiniz yoksa lan siz ?
dün akşam yeni tanıştığım bir kızdan duyduğum kız söylemidir.

ne yapayım?

insanları sürekli başka insanlara benzetip bu durumu da onların suratına söyleme patavatsızlığından vazgeçin.