bugün

"sikimemi ya..." dedirten hadisedir. veriyorsa başka...
yol gidenindir sözünü hatırlatan eylemdir.
sikimden aşağısı kasımpaşa dedirtendir.
yaşamadığım hadise ayrıldıktan sonra genelde durumlarını bana atarlı cümlelerle değiştririrler hep aynı hep aynı cevap vermeyince yeni arayışlara girerler oda hep aynı hep aynı.
hiç geçmeyen bir kin doğurur.
sinsi sinsi intikam için geri dönüşünü beklersiniz.
Tuhaf bir olay yahu. Tamam bazen abartıyordum da gereksizdi.
acaba ne yaptım denmelidir.
engellerse ekime engellemezse sikime kadar yolu vardır.

gerçi sevgilim olamaz orasıda ayrı bi konu.
şu an başımda olan olay dayanamayıp kıza sürekli mesaj atıyordum oda engelledi ne yapıyor bilmiyorum siz başlık açıncada aklıma soktunuz elini tutmaya kıyamadığım kız şimdi kimlerle neler konuşuyor allah bilir.
engellediği nasıl anlaşılıyor sorunsalı yaratan.
2 senedir yaşadığım durum. 2 sene lan 2. Kıza ne yaşattıysam artık amk.
Güldürür. Evet.
Ben numarasını değiştiren gördüm demek ki o kadar telefonda ağlamışım ki kıyamamış, yazık.
Üzücü bir durum.
Çok da iplenmemesi gereken durum.

Eski sevgili zaten.

Çöp.
olabilecek en doğal süreçlerden biridir.

ya ne olacağıdı?
daha geçen gün engellendim ve sinirden aradım.
evet aradım. ben her yerden sildiğim için görmek istememiş. peki dedim önüme baktım. sonuç şuan engeli kaldırdı ve geri dönmeye çalışıyor.
nasıldı lan o söz "dağ bilmem neye küsmüş" falan. o hesap.

ben engelleme gereği bile duymam şahsen. çünkü engellemek için efor sarfetmem gerekir.
eskiyse bitmiş gitmiştir neden engellemesin ki. bu kadar takıntı edilen ne. soner sarıkabadayı mı karşıdaki de "iki medeni insan" boyutunu bu kadar genişletesin. "nasıl bana cevap vermez ya hığğ!" davranışının sonu denyoluktur ben size söyliyeyim. bir denyoya da kimse cevap vermek istemez artık. şükür eder, engeli basar.
'' olması gereken bu değil midir zaten? '' diye düşündüren durum.
Çok doğal olağan bir durum.

Buna neden şaşırılıyor anlamıyorum. Siz sevgililer ile tekrar barışırız diye mi ayrılıyorsunuz. Yada beni engelledi mi diye kontrol mu ediyorsunuz? kafanızda acaba varsa ayrılmayın hocam.

Biriyle ayrıldıysam telefondan ve tüm sosyal medyadan silerim. Engellemem ama silerim onun hesaplarını gizlice de kontrol etmem. Ha bir yerde denk gelirsem selam veririm ama öyle kanka gibi arkadaş gibi gidip masasına oturmam. insanlar tekrar hayatlarına başlıyorlar. illa ki onun da hayatına birileri girecek sizin de. Bu o 3. kişilere saygıdan yapılması gereken bir şey zaten.
eğer hani tamamen bitirmişsek ve ona mesaj atmıycağım kesinse bunun üzerine engellemesi çok saçma geliyor yav. neymiş durumunu ve pp'sini görmiycekmişim. onu bırakın anneme ve arkadaşlarıma "kusura bakmayın ama sizden de durumlarımı okuyabilir o yüzden sizi de engelliycem " diye mesaj atmasina çok gülmüştüm. banane lan senden.
kötüymüş.
Engelliyorsa sizi dizayn etmeye ve tekrar birlikte olmayı istiyordur çünkü bu halen önem verdiği anlamına gelir tabi eğer dostça ayrıldıysanız eğer küfürlü,kavgalı ayrıldıysanız normal bir durum bence.
Belli ki eski sevgili kendine yeni bir sevgili edinmiş. Eski sevgilinin yeni sevgilisi, sevgilisinin telinde eski sevgilisinin bulunmasından hoşnut değil.
eski sevgili de yeni sevgilisinin bu hoşnutsuzluğunu eski sevgiliyi whatsapptan engelleyerek ortadan kaldırmış. Durum bundan ibaret.

Ne çok eski sevgili dedim.
engellese yine iyi. arada engeli kaldırıyor bir umutlanıyorum, sonra yine basıyor engeli. benim yaşadığım daha kötü. ama o arada yeni fotoğraflarını görüyorum o bile yetiyor.
güncel Önemli Başlıklar