bugün

itü türk musikisi devlet konservatuarı temel bilimler mezunu,hayatım adlı çok başarılı bir albüme imza atmış müzisyen,şarkıcı
hayatım ve aşkın son şarkısı şarkılarıyla dikkat çeken şarkıcı.
18 mayıs 1970 adapazarı doğumlu şarkıcı ve söz yazarı.
hande yener'in yola devam adlı şarkısının gerçek sahibi.
hasbel kader bir klibine denk gelmiş bulunduğum şarkıcı gibi bir şey.

klip dediysem de million dollar hotel diye bir film vardı. güzel de. heh işte klip de onun aynısı. hatta klipte oynayan hanımkız mila jovovich'in yürüyüşünü bile taklit etmeye çalışıyor. yaratıcılıklarına hayran kaldım, yönetmenini kutlamak isterim. aynen devam.
tek yürek ve herkes gibi adlı iki şaheserine daha müptela eden müzisyen.
yıldız yangını adlı duygusal parçanın sahibi. sesinin buğusu duygusal parçalardan daha fazla hissedilenlerden.
süper işler beceren yetenekli sanatçı.
derin mevzu isimli elektronik müzik tabanlı hoş bir parçası olan tesadüfen klibini görerek fark ettiğim şarkıcı.
a1 adlı ikinci albümü çok başarılı olan adam.
elektronik pop işinde gayet başarılı bi albüm yapmış. ses iyi sözler iyi düzenlemeler çok iyi bu adamda.
devamını bekliyoruz.
derin mevzu şarkısını gerçekten güzel mi güzel söyleyen şarkıcı.
http://youtu.be/7X_cP7JFv5U
ölmüş, inanamadım... ölüme inanamamak evet saçma, ama ne bileyim...
çok üzüldüm...
ölüm haberi üzüntümü katmerleştirdi. tokat yemiş gibi oldum. mekanı cennet olsun..
oha!! yeni duydum vefatını. üzüldüm ya. sabah sabah şok oldum. mekanı cennet olsun inşallah. vay arkadaş ya...
ölümüne şaşırıp üzüldüğüm genç müzisyen. Allah rahmet eylesin.
ölüm haberine çok üzüldüğüm sanatçı. nur içinde yatsın.
üretken bir müzisyeni daha ertuğ ergin'i kaybetmişiz. umarım değerini bilmişizdir ki bu piyasa iyi olanın değerini bilmez bilirim...

1 sene sonra edit:
aradaaan koca bir yıl geçmiş (ayın 14'ünde kaybedeli tam 1 sene olmuş) artık eminim evet bu dünya senin de değerini bilemedi.
ve yine eminim gittiğin yer seni bu dünyadan çok daha iyi anlayan bir yerdir.
burada iyi şeyler hala çok olmuyor. hala yarım yamalak sevgi, vefa denen değerler...

neyse
derin konular...

ertuğ ergin'in anısına...
http://www.youtube.com/watch?v=qzOfGN05eEo