bugün

az önce attığı tweetle bunu kastettiği açıkça belli olan yandaş ertemin son bombasıdır. buyrun link:

https://twitter.com/_erte...status/607687783616880640
Son demlerindeyken de biraz yalaklık yapayım nasıl olsa en fazla oy onlarda diyor... uhud savaşı hehhh...
Durmak yok yalamaya devam.. Uhud savasiymis..
Nereden yalayacagini sasirdi lale. Pecete israfı.
olmayandır adam ders aldık demiş niye çarpıtıyorsunuz.
ancak çaya eroin karıştıranlar tarafından iddia edilebilecek olay.

uhud savaşından örnek verince peygamber demiş oluyor demek... tamam canım.
şu an attığı tweetin ilk cümlesiyle bütün düşüncesini tekrar göstermektedir. buyrun:

https://twitter.com/_erte...status/607690072264015872
Caya eroin karistirmismis da ondan oyle anlamismismis.
Sığır siki, goklerden gelen karar baska biseyi ima ediyor di mi?
(bkz: bu neyin kafası)
mide bulandırıcı, yalakalık, terbiyesizlik, ahlaksızlık, körükörüne inanma, çıkarcılık, ye kürküm ye dönemi.
tarihten ders alalım diyor.

istersen artık ülkeyi hardcore format atalım.
öyle bişey demiyor. biraz adam olun, birde buyru link diyor, e hani lan yok işte.
Yalakalık yapacaksan bile edepli yap yahu .
izleyin beyaz futbolu iki daha aq...
yalakalıkta sınır tanımayan göt kılıdır ertem şener.
şaşırtmamıştır. daha nelerini duyacağız bu adamın kimbilir?
Babamin bana soyledigi Örneğin(uhud savasi) benzerini soylerek sasirtmistir. O savasta muslumanlar yenilmedi fakat yenmedi de. Ama ayneyn tepesindeki okcular ders alinmasi gerektigini gosterdi. Sonraki hendek savasinda da ne oldugu belli oldu. Sonuc olarak akpnin oylarinin dustugu iyi oldu. Bir ders cikarsinlar artik.

Ayrıca ben herhangi bir peygamber ibaresi göremedim gotunuzden uydurmaya devam.

Not: akp li degilim, göt yaladigim falan da yok.
benzetme yapıyor. tabii sizin gibi aklı kıt olmasına karşın fesatlıkta ustalaşmış insanlar manipüle etmeyi iyi bilirler. ama unutmayın, buradan bakıldığında götünüzden anlam türettiğiniz açıkça görülüyor.
lan bunu da twitter'da 608.000 kişi takip ediyor ya, ya ben lan neyse bişey demiyorum!