bugün

derbi heyecanı galatasaray korkusu normaldir efenim. işin şakası bi yana geçmiş olsundur.
https://twitter.com/12num...status/398803656004231169

yalanlanmıştır.
derbide istirahat etmesi gerekirken, kulüp tarafından takımın başında olacağı açıklanmış kişidir...

ulan adamın maçı izlemesi bile tartışılmalıyken açıklamaya bak... endüstriyel futbolun pis canavarları; adamın başına bir şey gelse hanginiz vebali altından kalkabilir lan?
Asker arkadaşım ersun yanal'ın yeğeni. Yani şöyle diyeyim, adamın teyzesinin kocası ersun yanal.
Geçen gün bu konu açıldı. Geçtiğimiz haftasonu ersun kızını nişanladı falan. Oraya gitmişti. Bayağı eğlenmişler.
Her neyse, ersunun kalbine giden 3 damar tıkanıkmış. Pazartesi günü ameliyat olacağını söyledi ancak bunu futbolcular dahi bilmiyorlar. Söylemiyor kimseye. Kulüpten de sanırım yalnızca başkan biliyordur durumu.
Sanal anjiyo yapılmasının sebebi de budur. Olası söylentilerin gerilimi arttırmasına izin vermemektir.
Şaka yazmıyorum bunları. Sağlıkla şaka olmaz.
Kalp krizi geçirdiğini okuduğumda gerçekten heyecanlandım. Çocuğu arayacaktım.
Amk bi hayırlı şakalar yapın.
her ne kadar fenerli olsada geçmiş olsundur. allah şifa versindir.
Galatasaray taraftarlarinin istedigi olay. Ne fesatsiniz arkadas.
stent takmak için kalp krizi geçirilmesi gerektiğini düşünen malları meydana çıkarmış iddiadır.
doğru da olabilir yanlış da, sonuçta hepimiz insanız. yalnız bu konuyu seviyesizce* galatasaray korkusuna bağlama şakalarını yapanların kendi yaşadıkları korkunun verdiği hasar kaynaklı tedavilerini kardiyoloji değil genel cerrahide göreceklerini de biliyoruz. basur tedavisine orası bakıyordu bildiğim kadarıyla.