bugün

arkadaş ayıptır söylemesi, insan sarrrafıyızdır.
iş yapacak adamı, konuşmasından, tipinden, yemek yemesinden, hayat tarzundan şıp diye anlar ve yanılmayız.
şu ana kadar en baba fenerli bile kadromuz iyi demedi. adam geldi baktı. daha ilk maçta hucüm futbolu oynattı ve sonra dedi ki;

kadromuz iyi, biz bu kadro ile erzurum maçında 40 dakika oynadığımız futbolu daha da uzatmalıyız.

bu arada kendisine geçmişteki başarı ya da başarısızlıklarıyla yüklenen için bi kaç aydınlatma yapayım.

1-fenerde az puanla şampiyon olduğunu söyleyenlere; adam şampiyon olmuş ve 4 maçı kalan feneri zorlamadı ki. sanırım o maçların çoğu berabere bitti. lazım olsa o maçları da alır. 80 den fazla puanla şampiyon olurdu.
2-trabzon da başarsızdı diyenlere; adam trabzon u bıraktığında liderle arasında 6 puan mi ne vardı. ve 10 maş falan vardı. hamsi aklı işte kimbilir neler oldu, takımda.

ayrıca bak ersun hoca tarzı adamlar bir işi sevdiği için yapar. hedefe ulaşmak en büyük ödülleridir. kendimden biliyorum.
ersun hoca fenerdeki işini seviyor ve severse yapar, o tarz adamlar. sert durduğumuza bakmayın. çocuk gibiyizdir, sevgi varsa en olmadık işlere gözü kapalı dalarız.

evet, burada bir itiraftada bulunayım. ersun hocayı kendime benzettiğimden ve fenerdeki başarısından dolayı bu kadar destekliyorum.
hatta zamanında teknik direktör tutmak gibi bi başlık açmıştım ama bulamıyorum.
ersun yanal kendini hala trabzonspor da sanıyor galiba.

Fenerbahçe kadrosunun ümraniye çöplüğünden bi farkı yok.
haklıdır.
bu takım hollandalı teknik direktörlerle bile cincona yenilmedi.
hem de rakip sahada.

ben size bişey söyliyim mi?
orta halli bir 2 lig takımını getirin fener kadrosuna, hoca onları 2. senede şampiyon yapmazsa gelin bana.
bak ersun hoca fark yer, evet ama farkte atar ve fark attığı maçlar daha çok olunca şampiyon olur.
şimdi takımı inceleyelim. bazılarını tabi.

slimani e adamı geçmişi belli. attığı gol sayıları belli. fenerde atamıyorsa hoca o adamı bilimsel olarak destekler ve motive eder. slimani olur.
frey, ya bu adama kötü diyenlere şaşıyorum. adam at gibi koşuyor mu, koşuyor, gol atıyor mu atıyor. daa naapsin lan. bi erzurum a satılma olayı çıkardılar. adamı batırmaya çalışıyorlar.
soldada, gördünüz anlatmaya gerek yok.
ayew, e onunda geçmişi ortada.

ha takviyeye gerek yok mu var elbet, barcelona nın bile var. gelişme ve iyileşmenin sonu yok?