bugün

her ne kadar ersin korkut'u ben de sevmesem de * güzel bir üslup ile cevabı yapıştırmıştır.

--spoiler--
“arkadaş, aramızda ilişki olduğu yönündeki iddiaları kendi espri anlayışıyla yalanlamış."
--spoiler--
sözlükte türk kızı başlıklarını özetleyen durum. beğenmemiş olabilirsin ama bu söz ne allasen?
sırf ersin korkutla birlikte olmamak için ölümü göze almak demek . yuh be, ersin ne yaptı sana be ablacığım .
halıya sıçan ayı'dan farksız bir hatun olduğunu belli etti.
hatuna bak ya insanların kişiliklerine görüntülerine hakaret edebilme hakkını bulmuş kendinde. bir insanı aşşağılamak böyle kolay mı ya, hemde magazin için. insanların artık hiç değeri kalmamış, terbiyesizlik etme hakkını yazılı ifadelerle beyan yoluna bile geçebiliyorlar.
kendini aşırı mükemmel yakışıklı tercih edilesi öteki insan müsfettesi içinde bişiler küfürlemek isterdim ama gereğin gereği yok.
Sevgili olmamış ama arkadaş olmuş kızın söylediği söz. Madem o kadar kötü iğrenç kaka biri arkadaşlıkta etme madem.
haklı kadındır, hangi erkek ölmek yerine yıldız tilbe ile birlikte olmak ister ki?
kadın belki biraz abartmış olabilir ama allasen şu ersin korkutdaki tipe bir bakın evlat olsa sevilmez.
sümerlerin çivi yazısının bile daha okunaklı olduğunu akıllara getiren haberdir.
medya maymunluğunun ya da medya trollüğünün absürd bir örneğidir.yalnız unutmamak lazım ki söylenenler, görüntüler sahte olsa da duygular gerçektir; sözkonusu ersin korkut un da duygularının da incinmiş olduğu ve kalbinin kırıldığı hiç akla gelmez mi? insanların duyguları, düşünceleri üzerinden prim yapmak kadar vicdansız başka bir davranış daha var mıdır acaba?

(bkz: beyin bedava)
(bkz: acımasız gerçekler)
bunu diyen kız meyillidir arkadaş. ha hakkında haber çıkmıştır, bu yalan da olabilir, çıkar açıklama yaparsın dileyen inanır dileyen inanmaz ama adamı küçümseme gibi basit işlere girişiyorsan bir şeyler var demek ki.
yine de seviyeli bir insanmış. allahtan,

(bkz: ite köpeğe veririm ama ona asla) dememiş
türk halkı her zaman mağdurun yanında olmuştur. demedi demeyin, herkese inat ersin korkut'un altına verirler angelina jolie'yi.

--spoiler--
yaşadın ersin, allah yürü ya kulum dedi koçum.
--spoiler--
allahtan ersin terbiyeli adam. yoksa rahatlıkla,

(bkz: 1000 tane sikim olsa birini sokmam ona) diyebilirdi.
Klasik kendini bilmez bir medya maymunun açıklamaları. sen beraber oturup kalktığın bir insanı hakaret edercesine aşağılıyorsun sonra bizim seni insan olarak algılamamızı bekliyorsun. kardan adam olur sizin gibilerden adam olmaz.
(bkz: kadın haklı beyler)
(bkz: hadi insallah)
(bkz: çaresizce söylenmiş talihsiz sözler)
türk kızı önermesidir. fiziğini düzelttikten sonra muhattap olarak alınabilir.
canı artık iyi bir dizide başrol oynamak isteyen dandik tiyatrocu demeci. Ersinin üzerinden rant elde etmeye çalışıyor işte.
(bkz: ersin korkut üzerinden ahlaki pozisyon almak/#14064106)
(bkz: genç ersinler rahatsız)

elin şirret küçük burjuvasını savunduğumdan değil ama yüklenenlerin entrylerinden öylesine kompleks fışkırıyorki...

bir nefes alın şurda yazılanları bir okuyun... dışardan çok ezik duruyor.

(bkz: yapma kardeşim yapma güzelim)

edit: şimdi beni eksiliyorsun ama kendi entrylerini silip kaçacan bir zaman sonra.
beyin ölümü gerçekleşmiş birey söylemi.
kendini afrodit falan sanıyor heralde.
bir insanı sırf etnik kökeninden ya da dış görünüşünden yargılamak kadar sığırca bi davranış yok kanımca.
sike sürülecek aklı olsa böyle konuşmazdı zaten neyse..
gülfer sarıgül'den denen kıymeti kendinden menkul kadın şöyle bir şeyler demiş;

--spoiler--

ersin'i severiz, arkadaşlarımla birlikteyken çağırırım, bir yemek ısmarlarım, maskot gibi bizi eğlendirir. Hayatımda ki yeri bu kadar... Sonuçta kültür seviyelerimiz belli. Ersin'le sevgili olmaktansa kendimi boğaz köprüsünden aşağıya atarım. Ben üniversite mezunu sporcuyum.

--spoiler--

kadın bir çok insanın yapamadığı ama herkesin bildiği ve hissettiği kabalığı olanca açık yürekliliğiyle dile getirmiş. sözlüğe bi bakıyorum ersin korkut'a aynı sebeplerle gülenler, ona karşı aynı duygu ve düşünceleri taşıyanlar hemen ahlaki pozisyon alıp "vay salah garı, ırhçılıh yapmış babuş" deme derdine düşmüşler. ulan ersin'le sen de aynı sebepten taşşak geçip eğleniyordun, içten içe aynı şeyleri düşünüyordun. senin gülfer sarıgül'den farkın iki yüzlü bir şekilde ahlaki pozisyon alıp sanki ersin korkut'a insan olarak değer veriyormuş gibi yapman. yani, teşbih'te hata olmaz, bu ablamız kafirse sen de münafıksın arkadaşım. hiiiiç bana ahlakçılık yapmaya, insanlık dersi vermeye kalkma, yediremezsin!
beynini kuşa taksak kuşun uçmayacagı hadi uçtuysa bile ters uçacagı bir beyine sahip hemcinsim, adam gibi söylemek varken ne kadar göze hitap etmesede aşagılamanın ne geregi var.