bugün

saçma sapan bir taleptir.. ayrıca çok da stratejik bir hamledir, gündemi böyle şeylerle meşgul etmek adına..

oldu ben de paşa dedemden kalan tabloları isteyeyim o zaman.. yok artık..

ayrıca ooo her isteyene verseydik adımız çıkardı be..
ermenistan anayasasında agrı dagını ermenistan sınırları içinde gösterdiğini hesaba katarsanız,ermenilerce alınacak hak olarak görülen taleptir.
ne yazık ki bu konuda türkiyede yeterli bilgilendirme yapılmamakta ve ermeni algısı yalnız türkiye sınırları içinde yaşayan ermeni diasporasıyla mahdut kalmaktadır.
hiçbir sakıncası olmayan eylemdir. istediğiniz kadar isteyin babayı alacaksınız çünkü *
bırakın kendi çaplarında mutlu olsunlar.

abdülhamit'in yahudilere verdiği cevabı iletelim kendilerine: bu topraklar kanla alındı kanla verilir!

götü yiyen buyursun.
toprağı bol olsun.
ölünüzü gömücek yer mi kalmadı diye sorulmalıdır. malum o toprağı istedikten sonra çok daha fazla ermeni ölümü gerçekleşir diycem de , yok ya toprak da satar bu devlet adamları.
yavrum bu iş abd de orada burada lobi yapmakla olmaz gel götün yiyorsa Kim Kardashianıda getir ama:)
- tüüüh daaa geçen ay kürdistana toprak verdik azıcık, erken isteseydin be panpa, bak üzüldüm şimdi diye cevap verilesi durum. sanki borç para istiyorlar şahsiyetsiz asalaklar.
*ahhh alırlar eurovizyondan puan almaya benzemez bu toprak almak.
ermenistan salatalığı haşlı-yarak mı yiyor heralde, ya da domatesi tuzlu-yarak yemesi daha iyi.
--spoiler--
toprak yok yarak var yer misin
--spoiler--
(bkz: türklerin bütün dünyayı sahiplenmesi)
Sözde soykırımı kabul etsek ne olacak ki? diyenlere verilecek cevaptır. soykırım kabul edilirse toprak ve tazminat verilecektir.
(bkz: bok yemek)
her komşu ülkenin istediği gibi normal bir durum. benim alamadığım herkes bizden bir şey istiyor. git azerbaycandan iste arnautluktan iste çok istiyorsan. inanıyorum ki zamanı gelince bizde toprak isteyeceğiz dünyadan o zaman ne yapacaklar acaba.
bi poşet toprak koyup gönderelim de toprakları şereflensin.
gülmekten yaran bir istektir. ermenilerin ne kadar espirili olduklarını gösterir.
(bkz: nah sana baklava)
(bkz: 3t)

(bkz: tanımak)

(bkz: tazminat)

(bkz: toprak)
manav obama: oğlum tart ordan 100 metre kare toprak sarkisyan abine.
çırak tayyip: tamam usta.
Soylarının tam anlamı ile kırılamadığının akabininde gelen yüzsüz istekler silsilesi.
1. dünya savaşı sonrasında arapların filistin topraklarını israile satması gibi olmaz sonumuz umalım da.
milli olmayan bir liselinin mankenlere göz dikmesine benzeyen olgu.
Tanzimat'la azınlıklara verilen mülkiyet hakkının yaklaşık 150 sene sonrasında bokunun çıkartılması durumudur..
(bkz: yarrak var yen mi)
tamam bir avuç toprak verelimmi istermisin ?
(bkz: güldüm piç)
biz de isteseler de versek diyorduk ya zaten.