bugün

ermenileri katletmelerine karşın, günümüzün sosyal ve politik çıkarları gereğince bir anda en öne çıkan sanki anasının nikahlısı ermeniymiş gibi ermenileri savunan bölücü kürttür.
sanır ki ermeni gelip onları kurtarıcak.
ermenileri övmek tck'da suç kapsamına girmiyor sanırım.

Yazarın başlığındaki agresifliğe bakılacak olursa,
bu arkadaş Fransa'ya diş geçirememiş şu an,
ayağının ortasına oturan topu kürtlere iade etmiş,
Ben kürt değilim ancak şu olayda dahi bölücükle itham edilmek eminim onları üzüyordur,
ben bu osman bamıkoglu tayfasının avrupa ülkelerine neden bu kadar ılımlı olduğunu anlamıyorum arkadaş,
varsa yoksa ermeniler,kürtler vara vara fire in the hole.
ermeni soykırımı ile ilgili olarak bdp o zamanki adıyla hadep in yürüyüşlerinde "unutmadık, unutmayacağız" şeklinde ermenilere selam çakan sloganların 2000lerin başında atılmaya başlandığını bilmeyenlerin eleştirmeleri gayet normaldir, ancak eyle değildir.
eyyorlamam bu kader.
kendileri ermeni olduklarındandır.
kürtler 1915'te ermenilere büyük bir tokat atmışlardır bilinir bu.
hatta o dönem asıl katliam, ermeniler tarafından kürtlere uygulanmıştır.
ve pkk'da ermenilerin kürtlerden alınacak intikamları için kurulan örgüttür, asala'nın devamıdır.
bayraklarına da dikkat ederseniz benzerliği göreceksiniz.
pkk'nın içerisindeki has kürtler, genellikle kandırılmış çocuklardır.
ermenileri övmek de hiçbir sakınca yoktur. hiçbir siyasi karar bu derece ırkçı cümleler kurmaya sebep olmamalıdır.
bazıları eşşeğimin kurt dayısı misaliyle ermeni olduğunu da iddia etmektedir. yetmezmiş gibi yahudi zalimliğini de savunmaya kalkanları vardır. ''faşist almanya ve italya'dan zulüm gördü onlar, çok mazlum varlıklar'' derken zevkten kudurma aşamasına gelmektedirler. gideri olsa türk'ün gücünü gösterirdim der insan ama evlat olsa sevilmez bir yapıları vardır.
(bkz: kürt ermeni kardeştir türkler kalleştir)
o adı geçen bölücü kürtler, türklerin sevmediği herşeyi sever düşman olduğu her kesime dosttur. ama nedense asalak gibi türkerlin sırtından geçinirler.
nerede o eski kürtler, şimdi hepsi ermeni döllüler.
asıl amaçlarının büyük ermenistanı kurmak olması sebebiyle ermenilere övgü yağdırmaları olağan olan insanlardır. unutmasınlar ki bu ülkenin çapulculara verecek toprağı yoktur.
ermeni taşşagı yalamayı seven kürtlerdir. bunlardan türkiyenin en üst düzey yerlerinde de bulunur.
geçmişlerini bilmeyen kürtlerdir. en azından sayın ahmet türk hamidiye alaylarında binbaşı olan dedesini ve ermenilerin pek te sevmediği kürtlerden kurulu bu alayların ermenilere yaptıklarını anlatsın. Türkiye özellikle osmanlı'nın son zamanlarında olanlar için özür dilemesi gereken devlet değil devleti babalarının çiftliği yapanların torunlarıdır. misal hasan cemal dedesi adına özür dileyebilir. ya da 70 lerde işledikleri cinayetleri ört bas ederken yaptıkları için özür dileyebilir. ahmet türk dedelerinin yaptıkları için özür dileyebilir. kürtler dersim harekatına paralı asker olarak katılan 10 bin kürt adına özür dileyebilir. bakınız zorunlu askerlik demiyorum para karşılığı yaptılar diyorum.
adıyaman ve antepte ermenileri öldüren unsurların kim olduğunu bile bilmeden kendi atalarına saydıracak kadar cahil kişilerdir. öncelikle yaşayan büyük dedelerine sorsunlar bakalım hangi uçurumun kenarına götürüp aşağı atmışlar ermenileri. değerli eşyaları neden yağmalamşlar.