bugün

filistin de müslümanlar ölünce sokakta hepimiz kardeşiz bitsin bu savaş diye yürümeyen halktır. ermeni ölünce ermeni olup müslüman ölünce hiç takmayan bir toplumdan utanç duyuyorum. tamam yürüyün, pankartlar açın, aktivist kesilin mamafih hepimiz ermeniyiz ne yahu? ben bir müslüman ölünce içim sızlarken bu toplum bir ermeni ölünce neden hepimiz ermeniyiz diyor anlamıyorum. üstüne basarak tekrar söylüyorum, sadece hepimiz ermeniyiz demeyin. ermenistan da bir türk ölse onlar hepimiz türküz der mi? uyanın artık be cahiller.
malesef ki kendi soyumuz dışından her soya deger veren bir ülkede yaşıyoruz.. bir şehidimiz olduğunda sadece bulunduğu şehirde tepki olurken 1 ermeni öldüğünde/öldürüldüğünde herkes ermeni olabiliyor...
allah'a şükür ki daha ermeni olmadık.
insanlar öldürürken, onları etnik kimliğiyle yaftalamadan önce insan olduğunu bilen, haksızlığa uğramış insanlarla empati kurabilen, yeri geldiğinde hepimiz ''filistinliyiz'' de diyebilen halktır.
(bkz: Hepimiz ermeniyiz)diyen arkadaşlarıma kazım karabekirin kızının teke tek programında anlattıklarını dinlemelerini kesinlikle tavsiye etmekteyim
bknz ;http://www.youtube.com/watch?v=7yHAmeUk0Co
öncelikle ''ermen soykırımı safsatalarını'' ve ''hrant dink'' olayını ayrıştırmalıyız. o soğukta ellerınde pankartlarla yürüyen insanlar, soykırımı kabul eden insanlar değil. Onlar, mahkemenin elinde bu cinayeti kimin tezgahladığına dair bir çok sabit delil varken, bu olayı basit bir ogün samast olayına dönüştürmesini protesto etmektedirler. Ayrıca mahkeme verdiği kararla kafalarda soru işareti bırakmış, vicdanları yaralamıştır.bu olay bize, ülkede adaletin artık gizli güç odaklarının elinde olduğunu ıspatlamıştır.
Yanlış başlıktır. Doğrusu "ermeni öldürülce..." olacaktır.
türk milletinin arasına karışmış etnik döküntülerdir. hrant dink'in ölümü üzücü olabilir fakat neden hepimiz duyar kasmak için ermeni oluyoruz? ben öldürmedim, siz de öldürmediniz. pkk, kaç tane öğretmenimizi, askerimizi, doktorumuzu, mühendisimizi, işçimizi öldürdü. bir kere de şu saydığım kişileri anın be arkadaş. onlar da türk'tü fakat hiçbiriniz gerçekten türk olamadınız. ne de olsa enayi türkler, topraklarınız için, sizin için ölüyor. bu garanti. bu ülke için biz kan akıtırız fakat yine de vefa görmeyiz.