bugün

(bkz: çünkü eşeğin sikinden dolayı)
beyinlerimizin savaşmasını isterdim fakat görüyorum ki sizin silahınız yok bayım. (f.kafka).
Soykırım tapıldığına dair hala somut delil bulunmaması.

Ermeni din adamlarının bile öldürüldüğü iddia edilen nüfusun anadoluda kürt ve alevi maskesi altında yaşadığı itirafı.

Hadi arşivleri açalım diyince ortalıkta bir tane bile ermeni ve kürtçü kalmaması.
ırkçı olmaktan ileri gelebilir. ama aslında kelimeler üzerinden gidersek mesela soykırım denmeli mi denmemeli mi? hitlerin yaptığı gibi bir soykırım yok ortada belki evet ama adı her ne olursa olsun ister soykırım deyin ister kıyım katliam deyin ortada biz türkler açısından kabullenmemiz ve yüzleşmemiz gereken bir utanç var ortada. bunu hiç kimse inkar etmiyor zaten. sadece soykırım lafına takmış millet. ama soykırım demesek bile durum pek iç açıcı değil. düşünün şimdi o devirde osmanlıda ermeni nüfusu 2 milyon. cumhuriyet kurulduğunda ne kadara düşmüş peki bir araştırın. şu anda ermenistanın nüfusu ise yaklaşık sadece 3.5 milyon. nerde bu kadar ermeni? sözlüğün faşoları bana şu anda sövüyor biliyorum ama gerçeklerle yüzleşin biraz. bende sizin kadar en az ülkemi seviyorum. hemen coşmayın.
haaa şu toplu mezar neden yok meselesine gelince. der zor çöllerine sürülen ermenilerin cesetleri orada çürümüştür ve gömülmediğinde açık hava ile temas halindeki cesetlerden iz kalmamıştır. sövün sövün rahatlarsınız. sövülmek kör veya faşo olmaktan iyidir.
Çünkü ermeni soykırımı yoktur.