bugün

hatunlara seni seviyorum demek yerine yaptığımız bazı şeyler vardır mesela ki hatun milleti bunu biraz anlasa ortada sorun kalmayacak.ne kavga ne gürültü ne trip.ya biraz anlayın bizide be.

mesela:
(bkz: yemek yapmak)
(bkz: aile ile tanıştırmak)
(bkz: Arkadaş çevresiyle tanıştırmak)

bunlar seni seviyorum demediğimiz zamanlarda aslında seni seviyoruz demektir.Biz erkek milleti zor seni seviyorum deriz.Doğamız gereği.
Bir zaman sonra sevgi nefrete donusecegi icin "senin amina koyim".
aldığı bir kitabı okuyup beğendiği yerlerin altını çizerek kıza hediye etmek.
sevmek, gerçekten sevmek.

yapmacık bir kelimeye dökmeye gerek yok ki hisleri. gerçekten seviyorsan eğer, o bunu anlayacaktır zaten.

Kadınlar bizim asla olamayacağımız kadar zekiler.
bakmaktır. gerçekten seven bir erkeğin gözleri dilinden güzel anlatır aşkını.
karısı astım olduğu için sigarayı bırakmak.
iyi ki varsın iyi ki hayatıma girmişsin ya da sana güveniyorum demektir.Güvenmek sevmekten daha zor olmuş bir zamanda yaşıyoruz.
istediğini yap, yine ' hiç sini siviyırım dimiyısın pfff... ' der. O yüzden, hiç bir şey yapmadan, sadece ' seni seviyorum' demek lazım.
Sabahın en erken saatinda hatun kişisine atılan 'günaydiiin' mesaji.
varsın seni seviyorum demesin sözlük, demiş kadar olur.
hissettirse yeter aslında laf salatasına gerek yok.
Siz varsınız diye günlerdir uğramadığı bir yere koşa koşa gelip, nefes nefese kalmak.
temiz çıkmasıdır. habersiz erişilen cep telefonu, bilgisayarda arama tarama yazışma kayıtları imha edilmediği takdirde temizse, uyuyorum dediği zaman uyuyor, ahmetleyim dediği zaman ahmetle olduğu bir şekilde anlaşılıyorsa yeterlidir.
aslında histemişti o da sormuştu niye nefes nefese kaldın diye o da biliyordu kendisine koştuğumu onu deliler gibi sevdiğimi.