bugün

Bide bunlar çıktı başımıza. Korkuyorum sözlük. Korkuyorum. Çok üzülüyorum sözlük. Çok üzülüyorum.

Apaçiliğin bir sonraki evresidir kanımca. Sanırım bu yeterli.
Türk erkeği candır. %99 u bu guruba girmez.
aşırı özgüven halleri, her fırsatta bende para gani imaları.
(bkz: kezban oğlu kezban)
duygusal açıdan yaklaştığı bir kadınla muhtemel cinsel yaşantısını ta en başından, tü kaka olarak görebilmektedir. ki bu gerçekten ilginçtir zira aynı adam sadece cinsellik için yaklaştığı başka bir kadın onunla yatmak istemezse o kadına kezban demektedir.
biz ona kendi aramızda kamil diyoruz.
Kendi şahsıma yakışan önerme. Kadınları hic anlayamadım. Çünkü hiç bir kadınla sevisemedim. yaş 25 hala milli olamadım.
1. çoğul kişiyle konuşandır.

edit: örneği şöyle ki,
- biz sadece sevdik be gülüm...
kaç kişiyle sevdiniz?
terk eden sevgilisini çöpe atarken "lan acaba
poşete yazık olur mu?" diye hesaplar yapar.
ardından sigara da yakmaz ki ateşe de yazık
olmasın. tutumlu biri yani.
kadın kol kıllarını alsın, bir tane bile kıl görürsem
dayanamam deyip ortalama üstü bir kadın
gördüğü anda tüm salyalarını akıtıp, kıl vs.
umursamadan yazmaya başlarlar. Böyle düsünenler; Hepiniz kamilsiniz beyler kusura bakmayın...
bunların en güzel yanı kendilerine yavşamaya çalışan kızlara şak diye "sevgilim var hıh" cevabını yapıştırmaları olur heralde.
karşıma çıkmaması gereken erkek türüdür, düşman başınadır.
aha güldü kesin verecek erkeğidir.
(bkz: kamil)
kezban diyen erkektir.
Basket topuyla futbol oynayandır hemde basket sahasında. Net.

Edit: yaralanmama sebep oldu hayvan-i kezban
Kezbanın kız hâli çekilmiyorsa erkeği öldürsen çekilmez.

Yanaklar da al aldır şimdi, piuuuu..
kadının kezbanı gibi rahatsız edici ve yorucudur. kezbandır işte, kadın da olsa erkek de olsa sinirlendirir, yorar, üzer.
kendini bi bok sanan, övünen erkekleri bu kategoriye koyabiliriz.
şakir, kamil, haydar şeklinde sıralanan liste.
ortam yapacagım dıye yapmadıgı dalkavukluk kalmayan,karı kızla yavsamayı coolluk sayan,bıldıgı bılmedıgı her konuda konusabılmeyı marıfet sayan,hayatında kendı gıbı ucbes mal arkadası alındıgında bır hıc olan,kıtap okumayan okudugu uc bes kıtabıda kız kaldırmak ıcın kullanmaya calısan kamıllerdır.
homofobik oluyordur. benim gibi.
bunlardan bir tane de ben tanıyorum, allaşkına biri onu imha etsin.
justin bieber. pardon baslik erkekmis.
her girdiği ortamda elalemin kızlarına kezban yakıştırması yapıp kendini bir bok zanneden,
5 kilo jöleyi 1 haftada tüketebilme özelliğine sahip,
müzik deyince aklına sagopa , pitbull, jay-z, justin t.,madonna ,lady gaga filan gelen,
iki tane kıçıkırık cnbc-e dizisi izleyince kendini californialı zannedip çıktığı kabuğu beğenmeyen,
13 yaşında incide başlayıp 17 sinde uludağda sonlanan yazarlık kariyeri boyunca 1000 kere kezban, türk kızı, kol kılı, bekaret laflarını sarfetmiş olan,
parayı ve gücü önemsemiyormuş gibi yapıp aslında sırf fakir olduğu için bazı kızlara varoş diyerek elit-zengin kızları tavlamaya çalışan,
iki tane etiketli üniversiteye girmeyi, kurumsal şirkette çalışmayı hayat amacı edinmiş,
bir işe girdiğinde şirketiyle bütünleşen,
sistem karşıtı olup endüstri mühendisliği okuyan,
iki metal konserine gidip majiyle ilgili bişeyler okuyunca 15-17 yaş arasını satanist olarak geçiren,
hiç bir bok üretmediği dikili bir ağacı dahi olmadığı halde narsist olan,
anasının 'aman da oğluşum bir tanem' diye götünü kaldırarak büyüttüğü
küçük yaşlardan itibaren erkek adamsın sen kız gibi davranma telkinleriyle büyütülmüş,
sürekli delikanlılık bahsi açan, ev işi yapmayı ve evladına/karısına iyi davranmayı kılıbıklık olarak gören,
okeye dördüncü aradığı kahve muhabbetinde bile kendisi dünyayı kurtarmış gibi 'hiç kadın filozof yok be abi ehimehi' diye gülen ,
doktor, mühendis, avukat bilmem ne olunca adının önüne unvanını her yerde ekleyen ve saygı bekleyen,
'ben monoton memur hayatını sevmem yae' diye ergen ergen sayıklayıp bloguna yazınca kendini çok sofistike zanneden

erkek kezbandır.

daha uzar gider bu.
aaa yazılmamıs ne garip. dur hemen yazayım.

(bkz: çükban)