bugün

aslinda kendisine hakaret etmesidir.
o erkek kadin için zaten o anda biter.
kalitesini ne kadar yok ettiğinin farkinda bile değildir normalde.
kadının erkeğe hakaret etmesiyle arasında pek bir fark yoktur ayrıyetten incelenmesi ve özel bir yere konulması da saçmadır.
Erkeğin karaktersiz olduğu konusunu tartışmaya müsait hale getirir.
kafamı allak bulak eden bi konudur. genel yerine özeli gördüğüm içindir belkide. bakıyorum biri hayvan gibi davranıyor kıza, kız halinden memnun. sonra benim olay geliyor aklıma, deli oluyorum. abe gerizekalı kız ben sınav var diye sabaha kadar çalışıp götümü cücelere s.ktiriyorum sen "yaaaa daha yollamadın mı parayı" diyorsun. ederim küfrümü. kız ne kraliçe ne de tanrıdır. saygı diyorsan saygı herkese gösterilir. lakin bunlar barbie bebek gibi görünürken bizim ettiğimiz küfürlerin verdiğinden daha pis işler yaparlar. sonrada sen bana küfür ettin ühühühü.
trafikte oluyor genelde bana, hem araba kullanmayı bilmez hemde telefonla konuşmaya çalışıp ağzına sıçar yolun.

sonrasında gelen "amuğa koduğum ya o telefonu bırak ya o direksiyonu" lafına da hazırlar kendini zaten.
erkek te olabilir bu eylemi yapan herkes bu küfürü hakeder ama genelde erkekler telefonla konuşurken hızlı araba da sürebiliyorlar.
ayılıktır.
ee yani. korktuğumuzdan değil efendiliğimizdendir.