bugün

Karşına bi zenci çıksa zikim kadar boyun var dese haklidìr dalga geçmiş sayılmaz .
154 cm ise muhtemelen boydan bahsediyorsun ve Türkiye ortalamasında göre kısa denilebilir. Ama çin de normaldir.

154 mm ise muhtemelen penis boyundan bahsediyorsun ve dünya ortalaması zaten o civarlarda birşeymiş, normaldir. Türkiye sanırım 160 mm.

i
Ben 1.78 im hala kısayım diyorum . En yakın kankilerimin boy ortalaması 1.82 .
asker olsan tüfekle aynı boyda olurdun. Bu yüzden askerliğe elverişsiz raporunu alman demektir.
değildir.

mümkünse biraz bacaklardan alınmalıdır.
çifte şans 1.54 ise iyi orandır. yüklü girecekseniz banko maçların arasına yazılabilir. ne diyorum la ben hobbit. *
iddaa oranı olarak bile azdır.
Çokta kısa sayılmazsın. senden kısaları düşün. ben 176 cm ile seni düşünüyorum mesela.
Gel boydaşım gel!!
Denilesi durum.
Yüzük sendeyse sorun olmayan sorunsal.
Fasulyeden hallicedir.
sikimin cm hali var gerisini sen düşün.

şimdi milimle santimi karıştıran profosörler olur durun izah edeyim; benim alet 154mm herifçioğlunun boyu 154cm.
yaşına bağlıdır.
Erkek midir sorunsaliyla birdir.
insandan insana degisir. japonyada veya korede kizlar tonla ustune yagarken ruz ve turk kizlari kacisabilir. goreceli kavram.
kısadır. penisim o boyda lan.
1.50 boyunda ki turk kizlari icin idealdir.
pigme sınırı 1.55 olduğundan sıkıntılıdır.
170in ortalama sayıldığı bir yerde, biraz kısa gibidir sanki.ama tabii avantajları yok değildir.

turnikenin altından eğilmeden geçmek

çantalara sığabilmek

kucakta taşınabilmek gibi.
10 yaşında bir erkek için ideal bir boy olabilir .
beynmi kemiren sorunsal.
benim için ideal gibi ..bir erkek olarak memnunum ayrıca çocuk reyonu hep daha ucuz olmuştur ama kızlar biraz kısa buluyor gibi tabi emin de değilim sizce arkadaşlar ? kızlarla tokalaşırken yanaklarına değil memelerine yanağımı değdiriyorum o da bir avantaj olarak haneme yazılıyor.
yaş 20 lerde.