bugün

Yanınızdayken çantada keklik muamelesi yapıp yüzünüze bile bakma gereği duymazlar.

ayrılırsanız köleniz olma kıvamına gelir tasma taksan kabul ederler.
Memelerle oynamaktan çok keyif aliriz.
bir kız için en yakın dostumuzu, hatta ailemizi bile satabiliriz.
250 gram için köle köpek oluruz. hav hav hav... bile yaparız.

maalesef bütün erkekler de böyle bu. yaradılıştan bu yana.
Benim gibilerin penisi diğer erkeklerden büyüktür.
pembe sıçmıyoruz. bayaa kahverengi.
Çüklüyüz.
bir erkek söylenen bir şeye yada sorulan bir soruya "ne alakası var?" diye cevap veriyorsa, kesinlikle onunla alakası vardır.
işinize yarayacak bi bilgi vereyim;
Erkek beyni iki adımlıdır ablacım ve itiraf etmek gerek ki çağımızın şartlarında eksik kalmaktadır.
tembeller.
Yay burcu olanları katiyyen çekilmiyor.
Bir erkek bir kadının bir bölgesine iltifat ediyorsa ve o bölgeyi kadın beğenmiyorsa kızlar böyle erkeklerden kaçın. En zayıf noktanıza kadar kanınıza girebilirler. Nerden mi biliyorum? Öhm.
kadınların kendisini aldatan erkeği affetme ihtimali vardır. ama aynı durum erkek için söz konusu değildir.
Saf ayağına yatan cin fikirli insanlardır.
özgürce seksten bahsedip kardeşine gelince kızarlar.

(bkz: özgürce seksten bahsedip kardeşine gelince kızmak)
Duygularla hareket etmez çoğu, bende onlardan biriyim.
kimsenin fikir sahibi olmadığı gerçeklerdir. belki de cinsiyete indirgemek yerine genel insan penceresinden bakmamız gerekiyor. zaten bunu başarabilirsek çözülecek her şey.
erkek mi kaldı allasen ?
kısa pantullu bebelerle dolu ortalık .
çıplak olduğunda çoğu helikoptere dönüşür. *
kadını dinlemiyoruz genelde. 10 cümle söylerseniz 4 tanesini belki dinliyoruzdur.
erkekler sikmek istedikleri kızlarla evlenmezler.
kadın, çocuk dövenlerine hayvan dense uygun olur.
sürekli kızları anlamadıklarından yakınırlar ama ilgilendikleri kızlara açık olmayıp zarf atma tekniğini kullanırlar. kız olumlu bir cevap verirse muhabbet ilerler samimi bir hal alır. ama yok kız terslerse ben zaten senle ilgilenmiyordum ki nedir bu havalar triplerine girerler. kim daha cesur düşünmek lazım. bir de kartları açık oynamak lazım.

tanım: her erkek için geçerli olmadığı umulan bir takım gerçeklerdir.
Tapariz tepiliriz, teperiz tapiliriz.
hepsi aynı değildir.
kızların cesurlarını severler ama kendileri korkaktır.