bugün

Kizsal veya kadinsal rekabetlere girmek, istemedikleri içindir.
Kendi cinsinin yılansı tavırlarından bunalmış kadındır. şayet aranızda böylesi ulvi bir hanım varsa kendisine bir mesaj kadar yakın olduğumu gönül rahatlığıyla belirtebilirim. önce hemcinslerini çekiştirip ardından birer drink alıp samimiyetimize samimiyet katarız. dimi şekerim?
Sakat kızdır her zaman uzak durulması gerekir etrafında ona göz koyan erkeklerle doludur. Aklınız sürekli hatunda olur içiniz asla rahat etmez.
küçüklüğünde de erkeklerle oynamayı daha çok seviyor olsa gerektir.
Bunu duydun mu bir sey deme. Isini en kisa surede gor, ondan sonra run!
kankasıyla buluştuğunda çanta taşımayan kızdır.
Kendi hemcinsleri tarafından dışlanmış veya çekilmeyen kızlardır. Hemcinslerinin mıçmıç tavırlarından da hoşlanmayan insanlardır.
Bu benim. Arkadaslik konusunda erkekler kesinlikle daha samimidir kizlarda olan kiskanclik yok, dedikodu yok, surekli sac makyaj muhabbetleri yok daha ne olsun ki. Arkadastir arkadas art niyet aranacak bir durum yok.
anlayış gösterdiğim durum. kızlar bazı entrylerde de anlatıldığı gibi birbirlerini acımasızca eleştirir, gruptan biri arkasını döndüğü an dedikodu kazanı kaynamaya başlar. birbirleriyle arkadaşlık yapmaya pek yatkın değillerdir. bu yüzden kızların erkeklere güvenip onlarla arkadaşlık yapmalarını anlarım. doğru tercih yaptıklarına da kalıbımı basarım.

erkeklerde böyle bir durum yoktur. erkekler arkadaşlık açısından güvenilirdir. gerçekten arkadaşsanız kötü günde yanınızda dururlar. sorunlarınıza ortak olurlar. erkekler güzel arkadaş olur evet burada bir mesele yok ama kızlar olmadığı zaman...

mehmet, ahmet, ali, ayşe ve tubadan oluşan bir arkadaş grubu düşünelim. ayşe ve tuba nın olmadığı ortamda mehmet, ahmet ve ali bu kızların fiziksel özellikleri hakkında konuşabilirler. tubanın burası güzel, ayşe nin şurası iyi vesaire. masturbasyon sırasında tuba ve ayşeyi hayal edebilirler. ama bu tamamen onlara olan sevgi ve saygı ve arkadaşlık duygularının dışında gelişen bir olaydır. bunun için vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalmazlar. çok karaktersiz değillerse kızlar istemeden onlara karşı hiçbir atak yapmazlar. belki kızlarda normal erkek arkadaşları olmadığı zaman bu konuları konuşurlar. ama orasını ben bilemiyorum.
Erkek arkadaşının 31 seanslarının bir numaralı aktörüdür. Aslında erkek arkadaşın aklının bir köşesinde hep o kıza atlamak vardır ama" yavşadı" olmasın diye ses etmez.

Denemesi bedava. Atlamazsa dişimi kırarım diyebilirim.

Kızlar yapmayın canlarım, yapmayın yavrularım diye yalvarı gelir insanın. Erkekten arkadaş olmaz. Oluyorsa o erkek pembe telefon kılıfı kullanıyordur.
Kıskanç hemcinslerle takılmaktansa huzuru için daha makul yolu tercih eden kızdır.
arka arkaya iki dal sigara yakar, erkekten daha serii bira içer ve daha orjinal söver , keşkesi yoktur ve hayatta en mutlu insanlardır.
Benimdir. Erkeklerin arkadaşlığını daha samimi buluyorum. Arkadaş ve flört kavramlarını birbirinden ayırabiliyorum ve bugüne kadar erkek arkadaşlarımdan hiçbir zarar görmedim. Kızlarla bir ortama girdiğimde kıyafetimden saçıma makyajımdan ojeme kadar eleştirildiğimi biliyorum ve kızların gruptan biri lavaboya gidince bile fısır fısır konuşmalarına şahit oluyorum. Bu durum beni geriyor. O yüzden de erkeklerle daha iyi anlaşıyorum.
Sevmediğim tipte insandır. insan biraz karşı cinste seçici olacak. Herkesle konuşan kızla ben konuşmam zaten.
Sürekli kızların arkadaşlığını eleştirir durur.

Sıkıcıdır.
sakso cekmeye bayılır.
Erkek fatma dediğimiz kızlardan olabilir. Erkekler arasında da erkekten çok kızla takılanlara ne deniyorsa kızlara da tersi deniyordur heral
Milyonlarin soylemek isteyip de soyleyemedigini ben soyleyeyim; orospudur.
ne yaptığının farkındaysa sorun olmayan kızdır.
hemcinslerimi tanırım, kızlarla pek arkadaş olmayı bilmezler. akıllarından geçen şey belli. bakın daha buraya yazmadan bile aklınızda canlandı dimi?
Meslek lisesinde bolca görülür ve yanlış isimlendirilir.
biz erkekler düşündüğünüz kadar komplike organizmalar değiliz.

-yalan söylemeyi beceremeyiz.
-utanırız ama gururdan kabul etmeyiz.
-depresif takılmayız.
-mutluysak mutlu ederiz.
-dedikodu, çekememezlik, rekabet tarzımız değildir.

bu sebeple haklıdır kızımız.
Ben.
Erkek arkadaşlarım daha çok oldu hep, şu anda da mühendislik Fakültesinde erkek populasyonunun daha fazla olmasından da mütevellit böyle.
En azından kızlar gibi kıskanç değiller ve 7/24 oje makyaj giyim sosyal medyadan konuşmuyolar, ne biliyim bir toplu taşımada bağıra bağıra ay fotoğrafımı beğenmiş falan ahahah diye gülenlerin yanında olmak istemiyorum. Utanıyorum. Erkeklerin makarası bile daha kaliteli..
Kadınların her küçük şeyi dokunmatik ekranda büyütür gibi büyütmesi ve dinimizcede yasak olan ve insanları birbirinden soğutan kin tutturan dedikodu yapmaları böyle bir eğilime sebep olmuş olabilir.
Erkeklerde entrika yok kısdkanclik yok pozitifler stres yok erkek arkadaşa can feda.
medeniyetsiz, kültürsüz dağ çobanlarıyla daha iyi anlaşan kızdır. Ya kız da kırodur ya da yokluktadır. sevişmek için salak erkeklerle anlaşabildiği yalanını atar.