bugün

Erkek zeki kadından hoşlanır fakat sürekliliğini getiremez. Kendisine sunulan öneriler fikirler karşısın da mutlaka bir fikir beyan edecektir. Fakat aptal kız öyle değildir daha kolay kabullenir bir çok şeyi olaylar konular hakkında bir fikir sunamayacak kadar aptaldır çünkü.
evlenemeyen kızların kendilerini zeki görmelerinden kaynaklanır. evde kalmaya bahanedir " ben zekiyim " lafı. kim aptal bir kız ister ki ? onun için haddinizi aşmayın ve evlenebilenlere ya da partneri olanlara aptal demeyin. aptal olan sizziniz kızım.
Ataerkil düzen.
Erkeklerin yönetebilecekleri, sorgulamayan kadın arayışlarının sonucudur.
pişman olacakları da aşikar.
2 kelime edemeyeceğin kadını ne yapacaksın ki sen ?
kandırmanın daha kolay olacağını düşünen erkek tercihidir.

mantıklı bi yol izlemedir fakat aptal ayağına yatıp oyununa düşürecek kızları saymazsak.
yanlış önermedir. aptal erkek aptal kadınla birlikte olur ancak. zeki erkek zeki kadından başka bir şey istemez. eğer isterse o erkek zeki değildir.
ben akıllı kız tercih ediyorum. sohbetleri daha bir derin oluyor.

not:AQ Su 120 den büyük kızlar eklesin tanışalım..

edit:kimse eklemiyo off hadi 100 ve üstü eklesin..

edit2: tamam amk vaz geçtim nefes alanlar eklesin..
tercih sebebinin farklı olmasındandır. cinsellik için yanında yöresinde kız isteyen erkek elbette akıllı kız istemez.
yanlis önermedir. en azindan benim için. esim gayet zekidir. ayni bölümden mezun olduk, o 2.likle ben ise 10. lukla mezun oldum. ayni alanda çalisiyoruz ve basarilari benimkinden fazla. benim gibi akademisyen. bunlar zeka ölçütü degil diyenler olabilir. ama bence onun benden zeki oldugunun kanitidir. gayet de mutluyum. aptal insanla ugrasmasi zordur, kisa süreçte avantajli gibi görünsede uzun zaman içerisinde onun yüzüne dahi katlanamayacak hale gelebilirsiniz, sirf aptalliklari yüzünden. ha iki kiside ayni derecede aptalsa o zaman zaten farketmez.
insanların onu gerçekten seven biri yerine, gidip sonradan pişman olacakları birini seçmeleri...
(bkz: tulum yerine kaşar tercih etmek)

zevkler ve renkler tartışılmaz. tulum da iyidir ama izmir tulumu olacak.
zeki kızla çıkmak şeytanın ikiziyle çıkmaktır. düşün hem şeytanla çıkıyosun hem de kayınçon şeytan sen düşün. aptal kız kolay lokmadır. libidoları ön plandadır. gerekse 85 B - 95 B arası sütyeni gerek dolgun kalçalar ile silikonumsu en koyu renkte süülmüş rujlar 2 hafta namus bekçisi 3. hafta asa akira. siktir edin zeki kızı daha gençsiniz.
aptal kızlar daha kolay verdiğindendir başka açıklaması yok zeki kız bekaretini vermez.
uğraşmamaktır. kolaya kaçmaktır.
otomatik vites araba kullanmakla aynı nedendendir. sürümü kolaydır.
kızsız kalmalarının yegane sebebidir. zira kızlar erkeklerden açık ara zekidir bu nedenle erkekler hep sap gezerler.
aptal dediklerimiz bile en akıllı dediklerimizi ceplerinden çıkaran kızlardır.
hep zeki kadın istediklerini söylerler, sonra onu elde etmek için harcayacağım zamanda 4 tane salağı yatağa atarım matematiğine girer. yatak deyince aklı kaybeder zaten, salağa kalır.
her erkek zeki olmadığından dolayı zeki erkekler zeki kadın tercih eder.
Kadinlar zeki yada aptal olarak ayrılmaz kadinlar sadece salaktir.
(bkz: Aptal erkeklerin zeki kız yerine aptal kız tercihi)
kesinlikle böyle birşey yoktur.
Milletin tercihi size mi kaldı lan laleler dediğim önermedir.
Lan bide gelip burda sosyolojik tespit yapıyorsunuz. Şiirler, tespitler dolduruyorsunuz. Ama böyle kız düşmez aslan. Millet beraber olurken siz siktiri boktan önermelerinizle böyle sözlüğe yazarsınız anca.

(bkz: Elizabethle mutluluklar)
aptal kız ayağına yatıp zeki erkekleri tavlayanlar, asıl zeki kızlardır. bu numarayı yiyen sözüm ona zeki erkekler aslında aptal erkeklerdir.
aptal erkekler için doğru olan önerme.zeki adam zekice tercih yapar.
tamamen amacı farklı olan erkeklerin istedikleri kızlardır.