bugün

valla bana göre külliyen yalan. kim istemez zeki bir kadın. düşünsene sen leb demeden çorumu anlayan bir kadını. valla muhteşem olurdu.
Zeki kadın bi duruşu olan tavrı olan, sinirlendiyse altı boş bir trip krizinden ziyade geçerli nedenleri olan, net olan, saygılı olmaya ve olunmasına önem veren, gereksiz kıskançlık krizlerine papuç bırakmayan..
kısacası zeki kadın, kendine güveni ve oturmuş bi karakteri olan kadın olduğu için erkeklerin çoğu sevmekten korkar çünkü açıklarını yada zaaflarını o kadının görebileceğini bildiği için, çok değerli erkeklik gururunun zedeleneceği korkusuyla uzak durur, kaçar.
Zeki kadın da sen bilirsin der, yerini bilir ve kıymet bilecek insanı aramaya devam eder.
Kullanamayacağımızı anladığımız içindir belki de. Ben şahsen salak ayağına yatan veya salak olan kızlara dayanamıyorum zeki iyidir iyi.
Aksine zeki kadınlar daha çok sevilir. Sıkıntı zeki kadınlarla ilişkiye başlamanın daha zor olmasıdır. Öyle hadi deyince olmuyor. Biraz uğraştırıyorlar.
saçmalamayın, o erkekler zeki değildir.
Erkekler aptal kadın sevmez ama zeki kadın istemez. Çünkü hiç birinde o yürek yok. Aptallık başka zeki olmak başka ikisini karıştırmayalım.
bence yanlış düşünce biçimidir ben tam tersine zeki olan kadınları severim mal olup salak salak hareketler yapmasını itici bulurum.
ibretlik tespittir.
mantıklı bir davranış ve ibretlik bir tespittir.
salak ve yetersiz erkekler, kendilerinden daha akıllı / zeki kadın sevmezler evet. Çünkü gücünün o kadına yetmeyeceğini, ipleri kaybedeceğini bilir. Tahtı sallanır ilişkide, kadını yönetemez. bu da güç savaşlarına döner.

akıllı ve özgüveni dolu her erkek zaten salak kadınlara sırf fiziği ya da güzelliği için katlanır. belki parası.
ne alakası var aq zeki kız her zaman bir adım ötededir.
Erkeğine göre değişecek bir durumdur.

Kadın olarak diyorum; zeki değil kendini zeki sanan insanları kimse sevmez. Zeki olup zekasını kötülüğe kullanıyorsa bir insan ben de sevmem. Zeki olmakla kurnaz olmayı birbirine karıştırmamak lazım.
Bazılarının bitch kadın sevmesiyle yarışır.
çoğu fikrini söyleyen, yeri geldiğinde itiraz eden, kişilik sahibi kadınlardan kaçıp, onlara "erkekliklerini" hissettiren, onaylayan, ilişkiyi sorgulamayan, boyun eğen kadınları tercih ediyor. çünkü böylesi onları yormuyor.
Zeki erkekler, zeki kadınlardan hoşlanır.
Geri kalan tayfaya tahammülleri yoktur.
Kesin bilgi. Yayın.
Yanlis genellemedir. Ne yaptigini bilen,zeki bayanlar daha cok ilgimi cekiyor.
Bence kendini zeki sanan kızı sevmiyoruz. Yoksa zeki kızı neden sevmeyelim.
bilmem bana hiç farketmedi genelde uğraşan onlar oldu ben genelde he tamam diyip siklemeyen tiptim. zaten ilişki ortalamam 2 hafta sürüyo.
yanlış önermedir. aksine severim.
gerizekalı olunca laf anlatamazsın söz söyleyemezsin her sözü alır bi tarafına çeker feministlik yaptığını sanır illallah ettirir. Gerek yok.
Yanlış bir sanrı. Gayet de severiz efendim, iki güzel kadından tabii ki daha zeki olanı isterim.

Şaka şaka memeleri büyük olanı isterim.
Yoo ben severim zeki kıslar gösterin kendinizi!
Su götürmez gerçektir. Aksi takdirde sağlam kariyer yapan bir çok hatun evde kalmazdı.
O işin aslı zeki kadınların erkekleri istememesidir.
onun da geri zekalı olduğuna delalettir.
nası la? arkadasım olsun sevgilim olsun farketmez cevremdeki hatunların hep zeki olmasını beklemişimdir. dayanamıyorum geri zekalı olanlara.