bugün

kamil olduklarını gösterem durumdur. kamiller gerçekten ya. dolamışlar ağızlarına kezban kezban diye, biz kendilerine kamil dediğimiz zaman. ühühhü bana öyle deme yaa, ben sana ne yaptııım diye ağlarlar. bu kamiller çekingendir, pısırıktır. akılları hep pipilerindedir ama bir kızın yanına geldikleri zaman elleri ayakları titrer. siz daha uzaktan bakın bakın, ah şu manken benim olcak var yaa diye içinizden geçirin. kamillerim benim...
Kezban demeyizde ağır motor falan deriz. Kezban cuk diye oturmuştur. Sorun yok.
biz sadece kezban olanlara öyle diyoruz. ve bunların saysısı son zamanlarda ayyuka çıktığından doğal olarak hepsine değil çoğuna kezban demek zorunda kalıyoruz. yoksa mert dürüst yeri geldimi erkekten daha delikanlı olabilen kadınlara lafımız yok.
(bkz: bir çükbanın reddedilmesi)
Kedinin ulasamadigi cigere mundar demesi.
Ya yollu ya kezban, orta yolu yok.
klasik bir reflekstir. sana veriyosa konsolos, vermiyosa manav.
Yalandır.
Sadece tc ülkesinde görülebilen durumdur.
Bilin ki bir erkek kıza/kadına kezban diyorsa o kişinin asla ona bakmayacağını bildiğinden dolayı diyordur. Kedi ciğer hesabı.
kezbanlarin orospulugu bile mesru hale getirmeye calistiklarini bildigimden bu da o sacma mesru hale getirme kendini avutma cabalarindan biridir.

olene kadar kezban kalacaksiniz bira gobekli kıllı ve korkunc sekilde yasayip oleceksiniz.

zaten turk kizindan istemeye gerek yok vermeye asiri meyillilerdir. kim bilir sozlukteki kac tanesi kac saksafon calmistir bilemezsiniz. sonra evlenme arifesinde rahibe teresa olurlar ondan bakiresi yoktur dunyada. asagilik surtuk kezbanlarin zavalli halleri. allah daha beter etsin ins.
dogru olan tespit. vermedi mi aa hemen kezban. verdi mi aa hemen .rospu. aq hipokratlari.
ben demiyorum. diyenlere lafım yok.
ulaşamadığı kadına kezban demez sadece.
seviştikten sonra ''şimdi biz neyiz'' diyen de kezbandır.
sen kadınsın biraz cool ol.
bırak doğamız gereği ben peşinden koşayım.
kezban kişi her erkeğin ona ulaşmaya çalıştığını sanan kişidir. bu yüzden önermeyi yapanda kezbandır. erkek aslında ulaşmaya çalışmıyordur. kız gerçekten kezbandır.
siz türk kızlarını haketmiyorsunuz abaza maçolar sizi ...

yabancı erkekler size bin basar!!1
doğru bir düşünce.

türk kızlarına ulaşamayan cinsel açlık çeken yurdumun türk erkeğinin haykırışları ...
Beyin capi ile ilgili bir yakaris.
çirkefliktir.
bu başlıktan yola çıkarak erkeklerin kedi olduklarını savunabiliriz.

erkekler kedirir. miyav.
ulaşamadığı değildir. zira türkiyedeki neredeyse hiçbir erkek adriana limaya ulaşamaz. ulaşılmak bir yana, kezban denilenler erkeğin ulaşılmaz diyerek baktığı değil, kendine ulaşılmaz gözüyle bakıp ona bakan erkekleri aşağıda gören kadındır.
Şöyle ayrı bir şey daha var. Mesela diyelim ki konuşuyorsunuz ve karşı taraf konuşmak istemiyor. Tabii siz de gururunuza yediremeyip küfredip olur olmadık şeyler yapıyorsunuz, ki bu çoğunluk için. Asla tüm erkekler için demiyorum. Peki. Öyle olsun. Fakat sorun şu, madem sizin böyle küfredebileceğiniz ve çeşitli hakaretler ettiğiniz birisi bu kişi, Neden konuşmak istiyorsunuz en başından? Hani bu kişi dediğiniz türde birisiydi? Siz o dediğiniz küfürlere yakışan kişilerle mi takılıyorsunuz? Asıl gururunuza bunun dokunması gerekmez miydi?

Gelsin şimdi eksiler.
ne diyelim murdar mı diyelim?
güncel Önemli Başlıklar