bugün

bunun hakkında yazmak istiyorum biraz, sevgili saygılı yazarlar içinizde hala kendini geliştirebilecek olanlar varsa iki adım öne çıksın başlıyorum.

öncelikle şunu bir kabul edelim; sizler tüy yumağısınız.

sırtınızda bile tomarla kıl tüy çıkarken nasıl utanmadan kadınların kol kılını görüp ‘ay tiksindim kadında tüy mü olur beeeağ’ laga lugası çekiyorsunuz?
o kadar alışmışsınız ki rahatlığa, karşı tarafta normal zamanda kıl tüy görmeyince hiç yok sanıyorsunuz ama bombayı patlatıyorum sıkı durun : kadınlarda da kıllanma, tüylenme yaşanıyor. bu çok anormal bir şey gibi görünce ‘oha kıllı, bıyıklarına bak, koluna bak’ demeyin. gelelim kollara, kılından teni görünmeyen orman kaçkını herifler iki kıla tahammül edemiyor çok gülüyorum yahu! ister alırız, ister almayız. önce lütfen kendinize bakın ya cidden çok komik oluyor böyle şeyler duyunca. almak isteyen rahatsız olan alır, istemeyen de almaz bu kadar. sizin isteğiniz doğrultusunda olmuyor bunlar, bizim isteğimizle oluyor ve biz sizin kıvırdığınız paçanızdan sarkan kılları görüp laf etmiyorsak sizde haddinizi bilin. hadi yallah.
feminist detected.
sakal erkeğin makyajıdır diyen kızların kendilerini savunması gerektiği durumlarda açtığı anlamsız başlıklardan biri.
Erkegin tüylüsü, yemegin türlüsü makbuldür.
boşuna okumayın beyler arkadaşın yorumunu kısaca özetliyorum; Siz erkeklerde kıl var, bizde de olabilir. Ok bye.

mükemmel bir tez gerçekten. Fakat biraz sorunlu. Bu tip bakımlar estetik açıdan yapılır, zorunluluk olduğu için değil. Erkek aslan yeleleri ile heybetlidir, kadın ise narin ve zarafeti ile kendine hayran bırakır. Seni kollarında kıllı seven erkek varsa bırak kardeşim kolundan tutup ağdacıya götüren yok.
Kıllarımı alırım, kıllı kadınlara da bir şey demem, banane isterse bıyık bıraksın ama siz genelleme yapmaktan vazgeçemezsiniz işte. Feminazi olmak gerçekten zor olmalı.

Bir de eksiliyor ya, gerçekleri duymak nasıl da zorlarına gidiyor.
ne diyim evrimsel süreç bizim kıllarımızı bırakıp sizinkini aldıysa vardır bir bildiği.
kişinin nasıl rahat edeceği, diğer kişinin tedirginlik kaynağı olmadığı sürece, tercihlere saygı gösterilmesini gerektirir.
Tüy yumağı fotoları atıp artı oy kasmasını biliyorsunuz ama.
görsel
doğru söylemiş arkadaş. ben kıllarımı alırım isteyen almasın banane ben sevmiyorum kıl tüy. kıllı adamı da yanımda barındırmam iğreniyorum madem seviyor değer veriyor o da paşa paşa alacak. kısavlca kendin kıllıysan kıllılara laf atamazsın kardeşim otur önce bir ağda filan yap.
o tuyler bizim gururumuz.