bugün

dinimize göre erkeklerin ayakta çiş yapmaları mekruh olduğundan, oturularak yapılması gereken eylem. ayrıca prostat olmamaları içinde.
ah bu pisuvarların gözü kör olsundur.
zaman kaybıdır. ayakta yapılınca 15 sn. gibi süren eylem oturarak 1 dk. ve üzerinde sürebilmektedir.

(bkz: pisuvar)
diyanet işleri başkanlığının sakıncası olmadığını söylediği eylem. önemli olan üzerine sıçratmamakmış.

(bkz: ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla)
(bkz: bi tarafı ferahlamak)
oturarak idrar yapma mesanenin tam boşalmasını sağladığı için ileride mesane hastalıklardan korumaya yardımcı olur. ancak ayakta çişini yaparsan prostat olursun gibi bir şey söylenemez.
(bkz: ayakta işeyen erkekler)
(bkz: havan kime güzelim erkeksen ayakta işe)
prostat olmaktan korktuğu anlamına gelir.
(bkz: haticeye değil neticeye bak)
lazımmış, faydalıymış falanmış filanmış. tamam bilimdir dindir başım üstüne de ben oturarak işeyen adam görsem onu adamdan saymam kardeşim. köpeğin bile erkeği farklı işer.
ordu valisi ali kaban da bu duruma örnektir. kendisi bahse girerim bu konuda çok hassas!
hem dini hem sağlık yönünden yararlı eylem olmakla birlikte genellikle milletimiz bunu yapmak yerine kim daha uzağa ve hedefe attırıyor mantığı kullandığı için pek uygulanmaz.
(bkz: tuvaletin kapısından tuvalet deliğine attırmak)
oraya buraya sıçramasın diye alafranga tuvalette bile tercih edilen sağlıklı eylem.
(bkz: aaa benim babam lan bu)
erkek kardeşimle babam arasında geçen diyalog tam olarak şöyledir:
baba: oğlum sana kaç kere diycem ayakta işeme diye!?
bilader: ya baba oturmaya üşeniyorum, o ne öyle? ne farketcek allah aşkına ya!
baba: lan! ablan her seferinde oturuyor, hiç üşeniyor mu? o napsın?
bilader: ayakta işesin baba o da o zaman!
(bkz: ayakta işeyememek)
pisuvara fışkırtmaktan, duvarlara çişiyle imza atmaya çalışmaktan vazgeçemeyen erkeklerin yapmaktan hoşlanmadıkları ve zanlarına göre kadınca olan eylem. erkeklik sadece çişle işemekle oluyor onlara göre. ama zike zike, zıçarken kadın gibi yapıyorsun. (bkz: lafın gittiği yeri görememek)
(bkz: erkekleri anlamak için ayakta işeyen kadın)
kadınlar gibi hortumun başı sıkılmış gibi püskürterek işemediklerinden, çizgi şeklinde belli bir basınçla yapılınca alafranga tuvalette üste sıçrama riski olan çiş yapma usulüdür.ha sağlıklıdır, dinen uygun görülen yoldur,yordamdır,metoddur amenna.
- fıskiye gibii. ben bacak bacak üstüme de atıyorum, işerken tabii, onu da yapabilirsen bi konuşalım.

teklifi doğurdu.
idrar torbasındaki idrarın, tamamı olmasada büyük bir bölümünü vücuttan atabilmenin en doğru yöntemi, bu işlem esnasında sol kol dirseği aracılığı ile meshaneye uygulanan baskı sonrası rahatlama. *
bu vesileyle konuyla ilgili maniyi paylaşmak isterim.

ayağında kot pantolon
elinde yetmişlik şişe
erkeklik bu değil kızım
erkeksen ayakta işe.
erkeklerin, özellikle ilerki yaşlarında sağlık problemleri "prostat" oluşmaması için uymaları gerekendir...

ama bazı kıt zekalı, geri kafalılar "erkek adam ayakta işer" diyerek; hatta kadınlar işeyemezler ondan ikinci sınıftır... çemkirmelerine önem verirler. seneler geçip yaş kemale erdimi de; ayakta donlarına işeyerek gezerler...
haydi size geçmiş olsun...
ayakta işeyen üstün ırk...*
oturarak hacetini gidermek,ayakta gidermekten daha sağlıklı olduğundan oturma suretiyle yapımı tercih edilir.
sağlık açısından faydalı olduğunu duyduğum eylem.
tuvalette düşünmenin ayrı bir keyif verdiğini düşünen erkeklerin yaptığı işeme çeşididir.