bugün

biz ona saf diyoruz. dürüstlükten değil yani. saflıktan.
Genelde yalan dolana çok meyilli oluyorlar söz konusu kadınlarsa...
ben böyle değilim mesela.
(bkz: adamına göre muamele)
Babam olsun tanimam, dogru neyse lap diye soylerim. Bir defa yalan soylersen onunu bir daha alamiyorsun ve soyledigin yalanlarin olusturdugu cigin altinda kaliyorsun.
Pek azi boyledir. Bir nevi bulunmaz hint kumasi. Genelde huyu cirkin, sinsi kizlar kaparlar boyle dag gibi babayigitleri.
Düz insanız.
'duygusuz' olarak anılmalarına yol açar.
Bu başlığın doğruluğu ancak ve ancak paralel evrende geçerlidir.
üstüme tanımıyorum çok şükür. gayet net gayet dürüst gayet dobra. bazen kalp kırıyorsun ama hiç değilse gevşek olmuyorsun.
Cinsiyet meselesi olmayan önermedir.
Bahsedilen mert bir erkek modelidir. Her erkek böyle değildir.
Hahahsjdkahdkshdkahskshdksbdhd bu randomu daha da uzatıp gülebilirim böyle başlıklar açmayın lütfen.
Istenilen ancak karşılaşılması zor durumdur.

Net olun, "sıkıldım, o yüzden bunu yaptım" diyebilin. Bahanelerin arkasına sığınmayın sen bana böyle yaptın ondan böyle oldu diye. Inanın hiç inandırıcı olmuyor. Bazılarınız Yalancı bile değilsiniz zira yalan da söyleyemiyorsunuz, bir de becerebiliyormuş gibi karşınızdakinin yutmasını bekliyorsunuz. Sonuç itibariyle Söylediğiniz yalan bile yalan dolan aslında. Kaçmayın bir şeyden, saçma sebeplerin ardına sığınmayın mesela. Böylelikle hem kendinizi kandırırsınız hem de esasında söyleyemediğiniz yalanla karşınızdakini üzersiniz.

Sonra bir de karşınızdaki suçlar kendisini, şöyle bir hatam oldu da o yüzden yaşandı bunların hepsi diye. Kadınlar da aptallığa düşebiliyor bi yerde. Yok yere kendini üzebiliyor mesela gereksiz vicdan muhasebesiyle. Kimseye bunu yapma lüksünüz yok. Herkes üzdüğü kadar üzülür, kimsenin yaptığı da yanına kalmaz.
kadınlara göre öküzlük olarak algılanabilen algıdır ki çoğu zaman bundan erkekler zararlı çıkabilir . ama yine de kadınlar erkeklerin bu özelliğini içten içe severler.