bugün

oyunbaz, yalancı, deneme yanılma yöntemine sık başvuran kadınlardır.
aptal kadınlar tabiki.
götü yere yakın olan , kezban ruhlu olması ve kendini bi bok zanneden kişilerden uzak durulur .
trip atan, naza gelen, kaprisli, aşırı kıskanç, dedikoducu, pasaklı, geveze ( lan durdarımıyorum kendimi amk) bencil, kokoş, saygısız, görgüsüz, kibirli, ukala ( vay ben nasıl ılık olmamış hayret ) zevksiz, ağlak, somurtkan, beceriksiz ( neden evlenemediğim ortada işte) duygusuz, şimarık, paragöz, kendini beğenmiş ve dünya da tek kız benim havasında gezen ve etrafa yalandan yere gülücükler saçan ilgi budalası kız tipleridir. çok var bunlardan evet.
temizliğine dikkat etmeyenler.
şeker var limon var su var, ne duruyorsun ağda yapsana.
sigara içen tip.
yüz vermeyen, reddeden ve terkeden kadınlardır.
Nefes almayan kadın.
Cok konusan modelleri var ya bunlarin... hani her boka dirdirdirdir adamin kafatasinin icindeki beyinde sikilmemis hucre birakmayan... heh iste o tip.
kıskanmayan kadın zaten olmasındır.
erkek gibi kadın. ne öyle herif gibi bacak bacak üstüne atmalar, yarrraaaamlı konuşmalar...
kokudur.bir kız yada kadın kokmayacak temiz olacak.
kişiye göre çok fazla değişen durumdur.

kıskanmayan kadını sevmem ben. neden bilmiyorum. hakkımda bu tür sorular sormazsa sıkılırım. şüphe ararım.
ayrıca kendisi hakkında bir soru sorduğumda ya da bir şey öğrenmek istediğimde, şu kim dediğimde ayyyyy hayatıma müdahale ediyorsun diyenlerden nefret ediyorum.
sigara içen ve dolayısıyla kokan kadınlardır.
günlük bakımını yapmayan, parfüm kullanmayan, araba kullanırken fazla heyecan yapan tiplerdir.
orası olmaz diyen kadınlardır.
başı açık kadındır.
güzel olduğu için her yaptığının mübah olduğunu zanneden kız.
ukala, kendini beğenmiş, kendini dünyanın merkezi sanan, bencil, kötü ... uzatırım ama neyse.
ağzını eğerek sempatik olduğunu sanan cinsler...
kaşar olmasına rağmen namusluyum ayağı yapan kadın tipi.
dilberay görünümünde olup lindsay lohan triplerinde olanlar.
sokak ortasında sigara içen kadın kadar itici bir kadın daha yoktur.
Kaşar maşar değil, kaşar arkadaşlarım var ama saygılılar arkadaş. Bazı kızlar var mesaj atıyor, kızı adam gibi kız zannedip cevap atıyosun, sen soruyorsun cevap yok. 2 ay sonra tekrar mesaj atıyor, pardon uyumuşum. E şimdi ne yapsın erkekler senin gibi kızı? Kafeye gidiyorsun, kötü amaç yok, çay kahve içip oturup konuşmak, her haltı tersliyor. Gelmiyor musun buralara diye soruyor, daha 1 senem var diyorum, iyi zaten sen hep kal orada diyor. Ulan bu ne trip? Mal mısın? Allah'ın kas kafalısı ben adam sanıp seni karşıma alıyorum konuşuyorum şu hareketlere bak.

Pardon, sinirlendim.
1) istediği olmayınca çirkefleşen kadın.
2) Dikkat çekmek için sürekli ağlayan kadın.
3) Kendini herhangi bir erkeği dövebilecek kadar güçlü gören kadın*

* Buğün arkadaşımın başına gelen kendini bilmez , çirkef , ağlak kadın.
(bkz: arkadaş)