salak olmalarıdır. bir arkadaşım var, günlük 10 lira para alıyor ailesinden, o 10 lirayı da kızla yiyip eve yürüyerek gidiyor.

sana çok dedim yapma böyle diye.

seviyorum diyorsun ya kalk siktir git!
elde etmek için ölümüne yavşamaları.
çok konuşmaları(!).
nefes alan, bekaretini koruyan ama sürttüren türk kızlarının bitaraflarını kaldırması. hiç gerek yok bence.
Kuzen erkek: barda grubunla da olsa sarki söylersen seni silerim. Biz biliriz öyle ortamlari. *
ahlak ve namus anlayışlarındaki iki yüzlülük.
analarına bakmadan karılarına sövmeleridir.
dedikodu yapmaları.
Surekli kufur ederek dolasmalari ve bunu adamlik sanmalari, kaba davranmalari, pembe giymeleri, bos konusmalari.
kıskançlık tripleri.
(bkz: türk kızı başlıkları)
(bkz: sözlükteki boy başlıkları)
- ağızlarında bir ''amk'' lafı. buna bağlı olarak; kendi karısını bacısını anasını düşünmeden önüne gelen her memeliyi s*kme çabası.
- şebeklik yapmaya çalışıp çocuk taklidi yapmaları. ıyk geliyor insana.
ya böyle bişeyi 10 defa söylüyorsun,anlamış gibi yapıyor ama hiç bi sik yapmadan devam ediyor ya tepkisizliğine.
dinden imandan çıkarıyor bırak gına getirmeyi.
net olun kardeşim net bir şeyi istiyorsanız eğer sonuna kadar savaşın, istemiyorsanız bırakın.2arada 1derede gidip gelip karşınızdakini de sikip atmayın.
küfreden, sigara içen, yerlere oturup - sürten, sokağın sertliğini benliğine işlemiş gibi görünmek isteyen zavallı kızlarla çıkanlarının olduğu bir tür olması.
aç kalacağını bile bile sayısız çocuk yapmaları.
sabah işe giderken leş gibi sigara içip, koşa koşa otobüse yetişip, karşına oturup, deli gibi nefes alıp vererek burun direklerimize tecavüz etmeleri.

not: bende erkeğim. üstteki profilin dışıdaki bir erk.
futbolla yatıp futbolla kalkmaları.
söyledikleri ve yaptıkları bir birine uymamaları.
örneğin trip atan kızdan nefret ediyorum abi yea diye dolanıp tripcanların g.ünden koşmaları.
taşşaklarını yaya yaya bacaklarını burdan yeniköye kadar açıp milletin karşısında oturmaları. ulan hıyarlar babalarınız, dedeleriniz hiç mi oturmasını kalkmasını öğretmedi size?* toparlayın kendinizi.
deli gibi sevip terkedilmeleri. kendimden gına geldi artık.