bugün

dna'larindan kaynaklanan durum. sizi seviyor gibi gorunurler ama diger kizlar ile samimi olmaktan da geri kalmazlar. bunun konusunu acinca da 'askim o kankam ama benim yuaaa' gibi sacma cevaplar verirler. hee bilmiyoruz sanki. kankaymis.
gözümüzün açlığı ile doğru orantılı durum.
gözümüzü yarrak doyursun diyorum.

çok pis insanlarız biz (erkekler için söyledim, siz zaten meleksiniz mk.)
gözlerini toprak doyursun.

sinirlendim bak.
(bkz: kızların aynı anda birden çok erkeğe aşık olması) kadar kötü bir şey olmadığını düşünüyorum.
Guatr'dan o Guatr'dan...
kadınların gözünün hep ahmakça güçlü olan erkeğin altına girmekte olmasıyla aynı mantıkta olan eğilimdir.
bal yiyen baldan usanır özlü sözünün eyleme dönüşmüş hali.

evde her gün biftek pişse bile, bazen boklu kokoreç çeker canın.
aradığın aşkı söyle buldun mu? gibi sitem dolu şarkılara muhattap kalıp sonunda da tilki hayvanina benzetilme olayıdır.
Zor iş çünkü içeri bakacak başka göz oluşturmuş olunur.
başlık hatası var, pezevenklerin gözünün hep penisinde olması olacaktı.
aşkın bacak arasında olması.
doğruluk payı olabilen bir önerme.
ara sıra bu tarz şeyleri her erkek yapar ama bunda erkeğin suçu olduğu kadar kadının suçu da fazladır.erkeği elinde tuttuğunu zanneder ve olur olmadık triplere girip saçma sapan sözler söyler olur erkekte bunu görünce yeni heyecan arayışına girer.bir başka versiyonu da erkeğin sevgilisi olduğunu bildiği halde ona ilgi gösterip aklını karıştırmaya çalışan kızlardadır.bunu başkası söyle inanmazdım ama bizzat başıma gelen bir olaydı ve beni gerçekten şaşırtmıştı.halbuki biz arkadaşının sevgilisiyle olan fotoğrafını üstünde kalp çıkmasın diye beğenmeyen adamlarız ama kızlarda bu etik yok sanırım.
Maalesef üzücü bir gerçek.
kadınların mini etek ve dekolte giyinmesi ile bu problem bertaraf edilebilir. ne de olsa modern bir ülkedeyiz aldatma falan kimin umrunda koy götüne gitsin.
maalesef üzücü bir gerçek.

medeni erkek sayısı çok az. adama bakıyorum 18 yaşında çıkmaya başlamış, üniversite bitince evlenmiş, para kazanmaya başlayınca çocuk yapmış.

ulan adam medeniyetin sessiz tarihini yazıyor, ayda bir toplayıp para vermemiz lazım ama biz dalga geçiyoruz.

çocuğun çikolata yememesi gibi bir şey.

marşmelov testi miydi ya o? ikincisini vericez diyince belli bir süre odada tek başına marşmelovla kalıp savaş veren çocuklar. çaresizlikten koklayananı, marşmelovu yalayananı gördüm.

aynı abi. az sayıdaki medeni erkekleri gönülden kutluyorum. adamsınız lan. kızım falan olursa sizin gibi bir damat bulmak istiyorum. evi, arabası benden.
görsel

Kör olak biz kör!
Kadin ilgilenmiyorsa normaldir. Yoksa bir erkek neden disari baksin? Bakiyorsa sevmiyordur zaten.
Doğru tespit. Sürekli pencereden dışarıyı seyrediyorum. Bir türlü kar yağmadı, bekliyorum.
bir hakikat...