bugün

evlendiklerinde eğlenemeyeceklerini gösteren seçim şeklidir.
erkekler eğlendikleri kadınlarla evlenmezler ama evlendikleri kadınları eğlendikleri kadınlarla aldatmaya devam ederler. mantığı bulana 100 puan!
çok dürüst olan müslüman arkadaşlarımızın bakire olmayan zavallı kızların (!) boş kalan koca kontenjanını doldurmasıyla hallolacak durum.

hani siz çok düşüncelisiniz ya...

çok iyisiniz falan...
kadınlar ikiye ayrılır:
1-evlendikten sonra eğlendirenler,
2-her daim eğlendirenler.
sonuçta akıllı bir erkek her zaman bir hatunla eğlenebilir, Bu yüzden tercih ilk seçenek olmalıdır.
bakire kızın ahını alırlar, başka bir bakireyi başına taç yaparlar. öncekini ele güne oyuncak yaparlar, onların kızlarını da taksim de gece kime gitsem diye düşünürken buluruz. alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.*
erkeklerin iki yuzlu oldugunun kanitidir. eglendikleri kadinla evlenmezler evlendikleri kadini da baska biriyle aldatirlar. boku da kizlara atarlar.*
- Benimle evlenir misin?

+ Gerçekten mi?

- Yok be eğleniyorum seninle.
--spoiler--
Evlenilecek kızlar var
Eğlenilecek kızlar var
Kim bu bize sormadan Adımızı koyup
Sınıf sınıf ayıranlar

--spoiler--
evlenince cinsel hayatının bok olacağını bilen erkektir.
evlendikten sonra eğlenemeyecekleri anlamına gelir. yaw eğlenemeyeceğin biriyle vakit geçer mi usta?
bir evin sorumluluğunu alabilecek kızların aynı zamanda eğlencesiz hatunlar olduğunu düşünmek kökenli düz mantık erkek davranışıdır.
çerez güzel bir yiyecektir mesela ama doyuruculuğu kısıtlıdır.
tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki; evlendiğin kadınla eğlenemiyorsun. kadınlar burnumuza halkayı aman parmağımıza altın halkayı taktıktan sonra bi acaip olup ne bilim, bi uzaylı veya başka bişeye dönüşüyorlar.

üçtür aynı hatayı yapıyorum, alışkanlık oldu ellaaam yine istiyorum aynı hataları tekrarlamayı.

evlenerek eğleniyorum galiba, çözemedim.
kendini delikanlı sananların ben eğlenirim ama evlenmem söylemidir. eğlendikleri kadın değildir sanki. evlenecekleri de sütten temiz olmalıdır. kendileri çok temizmiş gibi...
genelleme yapılamayacak bir durumdur.kadın milleti kafasına koydu mu her şekilde her erkeği oturtabilir nikah masasına.
iyi eden erkeklerin tercihidir. zira kadınlar da eğlendikleri erkeklerle evlenmezler. evlenilen erkeğin düzenli bir işi olan, mümkünse daha efendi, aldatma olasılığı daha düşük ve daha oturaklı bir tip olmalıdır. oysa eğlenilen erkek ise mümkünse biraz serseri, çılgın, mesela motorsiklet delisi, müzisyen, hatta alkolik olabilir.
kimsenin babası kimsenin anasına yapmamıştır zaten bunu.

edit: kimseler farklı kimselerdir.
"evlenmeden veren kızdan hayır mı gelir hamuğa goyim..!?" içgüdüsüne dayanan olgudur.

evet, ne kadar ilkel veya aşağılık görünse de bu içgüdüsel bir olaydır.

başta cinsel beklentisi olmadan yaklaştığı kızdan, bir şeyler yaşadıktan sonra sebebini anlayamadığı bir şekilde soğuyan, kötü biri olmadığını bilmesine rağmen onu klasik tabirle çocuklarının anası evinin kadını olarak görmekte zorlanan kişinin durumudur bu kısaca.

kimin kimle evleneceğine uludağ'lı çemkirenler derneği olarak biz karar veremeyeceğimize göre, çifte standart mağduru eğlendiren de bu noktada kendine uygun gördüğü statüyü sorgulamalıdır.
adı üstünde olan durumdur. eğlenmelik kadın olduğu için evlenilmemektedir.
erkeklerin sıkıcı bir hayat geçirmeyi göze almasıdır. *
erkeklerin aklı, ev kadını arar, ama kalbi ve hayal gücü başka özellikler peşindedir.

Goethe.
evlendikleri kadınlarla da eğlenemiyorlar zira.
evde kalmış türk kızı kalmayacak demektir.

sözlükten edinilen kanıya göre bizim oğlanlar kızlarımızla hiç eğlenemiyorlar.
parfüm reyonunda testerları sıkıp sıkıp * * koklayıp, kullanıp sonra açılmamış ambalajlı olanları almaları gibidir.
Gercekdisi tespittir. Yok öyle bişey. Kimle mutluysa ona basarim nikahı.