bugün

karşı cinsin bir türlü inanmadığı inanmak istemediği gerçek.**
(bkz: erkekler iyi de çevresi kötü)
(bkz: karşıt başlıkların bol olduğu şu günlerde)
(bkz: erkeklerin aşık olmadığı gerçeği)
yok öyle bir gerçek.
kızlar da erkekler de aşık olmaz, olamaz, olunamaz.
aşk kalpte olur da biz önce göte bakmasak belki bir ihtimali olurdu, göte bakarak başlayan bir şey kalbe ulaşsın ha?
etmeyin, götümüzden element uydurmayalım.
kendimden yola çıkarak Nadir rastlanan bir durumdur diyorum. ve de geçici bir durumdur, partner sürekli değişebilir.
erkeklerin kendilerine bile itiraf edemedikleri gerçektir. korkarlar çünkü.
öyle bir gerçek yoktur.erkekler aşık olamaz, aşık olan kadına aşık rolü yaparlar .. üstelik o ilk heyecanların aşk olduğunu sanarak kendilerini bile kandırırlar
pek de hayret edilecek bir gerçek değildir..zira türün devamı için güdülendiğizi nezaman farkedecez,nezaman bu hayvani güdüleri kutsallaştırıp meşrulaştırmaktan vazgeçecez hiç bilmiyorum..bütün hayatımız boyunca tek amacımızın hayatta kalamak olduğunu bir gün öleceğimiz gerçeğini içgüdüsel olarak bildiğimizden ;sürekli genlerimizi aktarmak peşinde bir ömür harcadığımızı,bunun da adına utanmadan aşk sevgi vb isimler verdiğimizi ne zaman kabul edeceğiz hiç görmüyorum...
korkunç bir gerçektir bu...düşünsenize binlerce hayvan temel ihtiyaçlarını entelektüel ortam adı altında sözlüklerde geyik kisvesiyle gidermeye çalışıyoruz..harbi çok lanet yaratıklarız...sadece farkında değiliz...
yalandır çünkü erkeklerin ruhu yoktur onlar sadece insan soyunun üremesi için kadınları düdüklemek için vardırlar, aşk için ise ruh gerekir ve o ruh da sadece kadınlarda vardır. yani erkekler hayvan hatta bitki bile sayılmazlar zira onların bile bir ruhu olabilir erkeklere nazaran. işte bu yüzden kadınlar ellerinde çiçekle gelen erkeğe değil çiçeklere bakarlar ve bu yüzden çiçek isterler.
erkekler de aşık olurlar elbet ve bütün aşklar kuvvetli cinsel arzu ile başlar.
düdüklemek için aşk gerekir dir.