bugün

Doğrudur, kadınlar realist erkekler duygusal olarak daha yoğundur.

Esasında Sanılanın aksinedir.

Genelde kadınlar olması gerekenden bahseder iken, erkekler hayal dünyalarında dişisini anlaması istediği şeyler ile meşgul etmeye çalışır.

- ben seni seviyorum, pembe panjurlar, evler, sabah ağzımda gül, elimde kahvaltı ve gün aydınlar.

* ya sen nerede yaşıyorsun, iş güç diyerek ihmal edeceksin işte.

- ama seninle herşey güzel olabilir. Akşam seninle aynı evde olmak bile ne güzel birşey, hayal ettiğimde.

* kaç kıza söyledin bunları..

Vesaire, vesaire.

Halbuki sadece sana söylemişti.
Bir kızı bin kişi ister bir kişi alır. Geriye kalan 999 kişiden bunu yaşayanların olması muhtemel olan durum.
görsel
wifi muhabbeti bence doğru. erkekler bi ağa bağlanamayınca şansını diğerinde deneyen telefonlar gibi. eğer kapsama alanında bir ağ varsa bunalım munalım olmuyor. kadınların bir kısmı içinde bunu söyleyebiliriz.
Kesinlikle kızlar gerek çoğu erkeğin ilgisi gerek kendi kişisel sebepleriyle erkeklerle fazlaca haşır neşir olup bir iliski bittiginde hiçbir şey olmamış gibi digerine sıçrayabiliyor e tabi bunu yapabilen erkeklerin sayısı da fazla ama erkekler bi sevgili bulunca bir süre ona bağlı kalıp kendini ister istemez karşısındakine odaklayinca kaçınılmaz olan ayrılığın geleceğini unutuyor ve meydana geldiğinde bir baska kızla ayni seyleri yaşamaya hem korkuyor hem üşeniyor.
3 senedir çektiğim fantastik yıkıklık.

az önce bir fotoğraf attı. yazmamak için zor tutuyorum kendimi şerefsizim. sanki yeryüzünde başka bir kadın kalmamış gibi onda takıldım kaldım. ondan sonra olan ilişkilerim afedersiniz bok gibiydi. dikiş tutturamadım hiç. hep o vardı aklımda. kendi mallığım yüzünden olmamıştı. belki de çok çabuk vazgeçmiştim bilemiyorum. naz yapmak için reddedilen erkeğin geri dönmemesindeki cool erkek miyim yoksa malın biri mi bilmiyorum.

tek bildiğim şey gece yarısı muhtemelen alkolün de verdiği etki ile mesaj atacak olmam, kuvvetle muhtemel üçün birini alacak olmam, ardından da bu duruma pişmanlık, kafamı sikeyim nidaları eşlik edecek. ve tertemiz bir üç sene daha. yahut dahası...

bana eşlik eden tek kişi ise iron wine olacak. yegane kadim dostum.
hiç sanmıyorum. kızlara daha zor gibi. gerçi bu sevme şiddetiyle orantılı ama !
Kadın ya da erkekten ziyade aşk acısını terkedilen zor atlatır ve bunun çoğu zaman aşktan çok egoyla ve alışkanlıkla ilgisi vardır.