bugün

Ahahshaha korkmayın, titreyin. Hepinize sıra gelecek merak etmeyin.

görsel
Bayır domuzu gibi yağlı olmasına rağmen feminizm ayağına bu durumu meşru hale getirip vücuduyla barışık olan kadınlar.

görsel
Size bi kitap kesiti bırakıyorum. Yavaş yavaş okuyun, mümkünse oturun bir yere. sonra da kudurun.

"açık söyleyeyim, yeni kadınları beğeniyorum, çok beğeniyorum. kadın kimliğini aramalarını beğeniyorum, erkek üstünlüğüne kafa tutmalarını beğeniyorum, atılganlıklarını beğeniyorum.
sert buluyorsunuz değil mi, aşırı buluyorsunuz. sertler de ondan, aşırılar da ondan. öyle olmaları gerekiyor. anlamanız gereken bu.
bu öyle uzun sürmüş bir ezilme ki, anlamanız gerekiyor.
öyle uzun sürmüş bir öfke ki, öyle uzun sürmüş bir baskı ki. yıllar, yıllar, yıllar boyu sürmüş bir sıkıntının birikimi. anlamanız gerekiyor."

erdal atabek - kışkırtılmış erkeklik bastırılmış kadınlık.
Ya allah aşkına saçma sapan erkek düşmanlığı falan filan baydı bunlar. Napacan erkek evladın olunca onu da mı erkek düşmanı yapacaksın? Ya da erkek evladını doğmadan aldıracak mısın? Bazen de üzülüyorum durumunuza, bastırmaya çalıştığınız şeyi kendiniz gibi gösteriyorsunuz. iki cinsin düşman olduğu bir dünya yok ablacım, kabullenin.
görsel
mc-63
erkekleri çıldırtmaya çalışan çıldırmışların çabalarını içeren başlık.
amma ç kullandım be.
Siz de ufaktan ufaktan kudurmaya başlayın. Aman ağzınızdan köpükler çıkmasın dikkat.

görsel

Biz birlikte varız, birlikte güçlüyüz.
https://m.uludagsozluk.com/u/alpertunna/
Tam okuyacağım, kadınların ikinci sınıf insan olması geliyor aklıma ve basıyorum kahkahayı. *

Kimseyi çıldırt(a)mayan şeylerdir.
yeter artık.

görsel

bıktım şu sözlükte ki feminazilerden.
bir k*din feryadi gordum sanki.
zaten duzgun bir sey olsaydi k*din olmazdi. evet.
amacına ulaşan bırakımlardır. üstteki kadını gördüm ve çıldırdım o nasıl çirkin bir şey öyle gece rüyama girecek şimdi bu karı.
görsel
şuna bakkkk yaa çıldırmamak elde değil.
görsel
görsel
Kadınların birleşerek güçlenmesiyle kuduruyorsunuz biliyorum.
Nooldu korktunuz mu annem?

görsel
Şuraya bir sözlük kızı dolgun memelerini bıraksın çıldırırım. Aklımı kaybederim eheh.
Burayi hâlâ yikamadik mi.
görsel
çok çıldırdık alper. duramıyoruz şu an yerimizde.
her iki dilde de çıldırın eril hanzolar!
jin jin e kulilk bave te ye!

görsel
"önüme gelene veriyorum; ve evlenicem."dir.
hasta oldum.
" annemler hafta sonu bize gelecek hayatım ! " demeleri.
Cumartesi olayını biliyorum *