bugün

zordur ama imkansız değildir. uygun zaman, uygun konum, uygun kişi ve uygun mekan denkleminin kurulmasıyla başarıya ulaşılır. peki ama neler erkekleri mutlu eder:
-iyi bir iş, iyi bir maaş ve kendini gerçekleştirmek.
-yaşam standartlarının yüksek ya da en azından yaşanabilir düzeyde olması.
-kendilerine söz hakkı verilmesi.
-saygı ve sevgi dengesi.
-iç huzur.
-kafalarındaki doğru kişi profiline uyan kadın.
-detaysızlık, genel bakış açısı.
-denge, sağlam temeller.
-bazense sadece içten gelen bir gülüş.
MEZiYETTiR. VAR MI BUNU YAPABiLEN VARSA EĞER AŞKOLSUN ONA. VE DE BRAVO TABii. AMELiE FALAN OLMAK LAZIM SANIRIM.
her zaman daha fazlasını istedikleri için vuku bulması pek mümkün olmayan hadise...
siz sakso cekmeyi biliyonuz mu?

(bkz: shrek corum versiyonu)
tek şartı sağlandığında hiç de zor olmayan olay. hobilerinizden, özel hayatınızdan feragat edip bu işi de kafanıza koydunuz mu tamam oldu bitti. kimse sizi durduramaz. hayır yani erkekleri anlamak çok kolay, karmaşık düşünmüyorlar bi kere demek istemiyorum. nereden de çıkarıyorsunuz yahu.*
at kendini yatağa becettir kendini dünya üzerindeki erkeklerin %95 i mutlu olur...
aslında sanıldığından çok daha kolaydır. sadece içtenlik, dırdır etmemek ve dürüst olmak yeterlidir...
Para para para.
bi kere bi şeyle mutlu oldular diye, o şeyi yüz kere yapmayın kızlar. Ben denedim, yüzüncü de suratlarında ınınıskyym yine mi ifadesi oluyor.
Az konuşun çok dinleyin. Haklısın hayatım deyin. O adam dünyanın en mutlu adamı olmazsa gelin suratıma tükürün.
Siz erkekleri ne kadar mutlu etmeye çalışırsanız çalışın, o erkek dönüp yine götünüze bakacaktır.

Ben böyle biliyorum.
yöntemleri erkekten erkeğe değişir. ben kızlar bana selam verince mutlu oluyorum.
erkekler kadınları mutlu ederken mutlu olurlar.
evlenirken soyadımızı alın yeter.