bugün

kadının, erkeği yatağında dişi bir senbernar ile sevişirken yakalaması...
(bkz: kadına şiddet)
Kısa ve öz...
Yalan söylemek...
arabesk rap dinlemeleridir.
kötü kokmalarıdır.
sevgililer gününde sevgilinin özenerek yaptığı yemek hakkında "bu yemeği annem süper yapıyor" demek.
- kadını yarıyolda bırakıp gidebilecek bir yapıda olması.
- kendine çok güveniyormuş gibi durup iş uygulamaya geldiğinde bir şey yapamaması.
- kendinden başka kimseyi düşünmemesi.
- sürekli karı kız muhabbeti yapması.
kadın gibi kadına adam gibi değer vermemeleri , bazı erkekler vardır afedersin eşşektir eşşek.
özellikle bir şey yapmanıza gerek yok kafasına koyduysa illa bir sebep bulur.

(bkz: arayana bahane çok)
ağız kokusu. ağız. o ne beter pis bişeydir.
burunda yapılan özellikle başparmakla yapılan kazı çalışmasıdır. ben erkek olduğum halde kendimden iğreniyorum bazen lan.
hiç sikimde olmayan olaylardır kadın aşıksa keraneden geliyorum deseniz ''hoşgeldin bitanem * '' diyerek atlar boynunuza.ama sevmiyorsa aşık değilse her yerinden empati sadakat anlayış fışkırsa yine de bir boka yaramaz..
kadınlara el kaldırmak erkeğin ezikliğini simgeler çünkü kadınlar erkeklerin seviyesine duşmeyip şiddette baş vurmazlar .
mutfağa bile girmemiş adamın,yediği yemeğe kırk bahane bulması.
haddinden fazla değer verdiğini hissettirdikleri andır.
(bkz: siktir edilmiş bir kadının kin kusması)
espri yapmaya çalışması.(yapamıyosan karikatür oku ne bileyim geliştir kendini, inan gelişebilen bişey bu)

iki kız görünce bön bön bakması.(bakıyosun bari çaktırma)

sivri burun ayakkabı giymesi. (üretimden kaldırılsa bari bu ayakkabılar)

çok konuşarak dikkat çekmeye çalışması. (az konuşup daha çok dinlesen inan acayip dikkat çekersin)

bi kadınla konuştuğunu unutması. (doğallık sürekli argo konuşmak değildir beyler. argo iyidir, candır ama sürekli de olmaz ki)

en önemlisi;

iltifatla yavşaklık arasındaki dengeyi koruyamaması. (bi kadınına öyle bi konuşursunuz ki inan aşık olur. ama yavşaklık başka bişey. tiksindirmeyin kendinizden. ayarlayın bunları)
aman da küçük dağları ben yarattım o yüzden ben ne dersem o halleri ve sıfırın da dibi: ihanet.
ofsaytı bilmemesi.
yalan. sadece yalan.
bir erkeği bir kızın gözünde bitirecek olay, erkekten vazgeçebilme sebeplerinin geçmeme sebeplerinin önüne geçmesidir. yoksa seven kadın ister kılı olsun, ister siyah noktası olsun ister etek traşsız olsun vazgeçmez. erkek gibi işlemez kadın varlığının duygusal reformu.
erkeğin kendisinden vazgeçtiğini anlayana kadar vazgeçmez.
komik olmayan espiriler.
temiz olmamak.
kötü kokmak.
tırnak yemek.
ukalalık ve cehalet birleşimi.
bir erkeğin tanımı yok mu?
bu erkek normal bir erkek arkadaş ise?
-asılması
sevgili ise?
-ihanet
baba ise?
-sevgisizlik
erkek kardeş ise?
-saygı
sürekli saman altından su yürütme mantığıyla kendilerini dolaylı yoldan överek akılları sıra tavlamaya çalışmak. o kadar itici ki.. kendilerini kanıtlama çabaları, kötü kokmaları vs vs..