bugün

kıllı tüylü ve korkak olmaları, asla ilgi duyulamayacak iğrenç yaratıklar olması.
pısırık olması. yanındaki kadının ağzının içine bakması.

ıyy.
arabanın yolda kalması.
sürekli bir gösteriş yapma merağı içinde olmaları, kendini övmeleri.

bir havuz görünce "eve bundan yaptırırız." falan diye desteksiz atmaları ve bunu bir yaşam stili haline getirmeleri.
durup dururken,

"napıyorsun canım"
"iyiyim oturuyorum işte odamdayım."
"odanda napıyorsun canım."
"adfasegsgsdgs!!!!!"

gibi saçma sapan içinde gereksiz kıskançlıklar barındıran diyaloglara girmesi.
mesajlarına cevap vermemesi.
nereye giderse gitsin "ben burayı avcumun içi gibi bilirim." havalarında dolaşması..
ukala olmaları.
her güzel kızla cinsel ilişki içine girmek istemeleri.
kadınları aşağılamaya çalışarak kendilerini yücelttiklerini sanmaları.kadını kapatmayı düşünecek kadar sığ beyinli olmaları,kadınsız olamadıkları halde kadını küçük düşürmeye çalışmaları,kadına et muamelesi yapmaları, kadın beynine zekasına tahammül edememeleri.
bilgisayar oyunları sevmeleri, teknolojiyle fazla ilgili olmaları, erkek çocuğu misali oyuncaklara düşkünlükleri, böyle bir adamı nasıl sevebilirsin ki bu tür bir çocuğa zor tahammül ederken,
bu tür şeylere ilgi duymamaları, hatta anlamamaları çok güzel bir nüans, gitsin kombiyi tamir etsin ama oyun oynamasın, adam dediğin böyle olmalı...**
kıskanmaları . kendinize güveniniz olsun biraz .
sürekli güzel kadın fotoğrafı paylaşıp neden bizimkiler böyle değil diye zırlamaları.*
kulluk gibi kokmalari.

simdi yasadigim bir olaydir. zar zor otobuse binilir,sigara yeni atilmistir, hatun kisiden tepki yukselir.
- kulluk gibi kokuyorsun ya
rider of red:
_ koynuma mi girecen napacaksin kokumu

otobuste kahkahalar...

edit: ulan o karı bu sözlükte heralde eksiledi beni...
boyunlarındaki altın zincir.
Bencil oluslari. Bir tek erkekler icin degil her bireyi itici yapar bu.
ter kokmak, kolye takmak, ha bide göbeğine kadar inen dekolte.
farkında olmadan boxerini düzeltmesi, ağzının kokması, çirkin saç stili, ergen kıl sakalları birde dikkatsiz gülüşler.
pizzayı çatal bıçakla yemeleri.
indirim döneminde "daha dün mango gezdik ya aşkım" gibi bir cümle kurarak bize zorluk çıkarmaları.
ayı olup lüks arabalara binmesi.
sakal ve bıyıksız olmalarıdır. o ne lan öyle tavuk g*tü gibi.
popo kılları için profosyonel yardım almamaları. giremiyorsun aq. sanırsın amazon.
nerede olursa olsun istediği yerini kaşımak.
otururken bacaklarını iki yana açmaları.