bugün

şu ugg giymeyi bırakın artık yahu!
erkekler bana kızacak belki, belki olum napıyorsun akıllandırma şu kızları diyecek. bizi sabuna mahkum etme sil bu yazıyı diye msj yağumuruna tutulacam belki. ama yinede yazacağım . evet kızlar bu alttaki satırlar, karşı cinsinizden size bir bilgidir.
4 açın gözlerinizi, sizin için kendimi feda ediyorum.

yaşam formunuzu bunun üzerine kurun. 1 numaralı kural. başkasına da gerek yok zaten.

okuyun;

üzerini çıkart deyip öpüşen ve valla ileriye gitmiyecem diyen erkeklere kesinlikle ve kesinlikle inanmayın.

atalarımızın meşhur bi lafı vardır; belden silah çıktığı zaman mermi sıkmadan yerine konulmazmış.
demek istediğim odur ki; fermuar açıldığı zaman o penis iki damla gözyaşı dökmeden, o dona sokulmaz. kızlar bu hataya düşmeyin. biz erkekler yeri gelir çok götleşiriz. sizin o ince çizginiz için gözümüz hiç birşeyi görmez. o esnada bana ''krank miliyle, 3 lü priz alır mısın aşkım '' deseniz '' sen yeter ki iste aşkım '' deriz. kulağımız hiç bir şeyi duymaz yani. aklımız hep oradadır.

vermek istemiyorsanız bi yatakta asla yalnız kalmayın. akıllı olun. bunu asla unutmayın.
bir şeyi istiyorsa zaten yapar, gün içinde aynı şeyi milyonlarca kez tekrarlamanıza gerek yok,
kızmak ve trip atmak ayrı şeylerdir, suratı asıksa gülemiyorsa * kızmıştır, aksi halde trip atıyordur sallamayın birazdan yavşayacaktır,
hayatındaki herşeyi değiştirmeye çalışmayın, hiç yapma demektense azami seviyeye çekmeye çalışın o da uyacaktır,
istemediği bir şeyi yapıyorsanız izan sahibi insanlar gibi mantıklı izahını yapın,
bazı huyların değiştirilemeyeceğini öğrenin artık,
özellikle sevmediği bir şeyi sakın ola ki yaptırmaya çalışmayın, yaparsa sürekli başınıza kakacaktır bunu,
kızdığı zaman susuyorsa bilin ki sizi kırmamak içindir. ağzından çıkanlara sahip olamayacağını bildiği içindir,
arkadaşlarınızla buluşurken buluşma saatine sadık kalırken, sevgilinize "seviyosa bekler" tribine girmeyin,
her girdiğiniz mağazada kendinizi kaybetmeyin,
asosyale yakın bi insansa az olan aktivitelerine saygı duyun,
sokak ortasında salak saçma hareketlerden kaçının,
birbirine benzeyen konularda çelişkili konuşmayın,
bir konuda sizi uyarıyorsa bir bildiği vardır kurcalamayın fazla itiraz etmeyin.
gölge etmeyin başka ihsan istemez.
makyaj yapmayin.
cok fazla konusmayin.
konusurken cocuk taklidir yaparak tatli olmaya calismayin.
kadinsi deri el cantasi yerine sirt cantasi tasiyin.
dusuk bel ve cok dar pantolon ve kiyafet gitmeyin.
yalandan kibarlik numarasi yapmayain ve dogal olun.
kufur edin.
saclarinizi kuafore yaptirmayin.
saclarinizi boyamayin.
renkli lens takmayin cok sacma.
yururken elinizdeki defter kitabi kucakliyomus gibi tutmayin.
araba kullanmayin. kullaniyorsaniz direksyona yapismayin.
cantanizda krem tasimayin.
telefonunuzu cantaniza degil cebinize koyun.
buyuk halka seklinde kupeleri takmayin bi gun biyere takilip kulaginizi koparabilir.
evli yada nisanli degilseniz yuzuk takmayin.
parfun sikmayin. illa sikcaksaniz az sıkın.
sigara iciyorsaniz kibrit kullanin cok karizmatik olur.
dantelli beyaz ic camasiri ve dolgulu sutyen giymeyin.
topuklu ayakkabi giymeyin. ergonomiye aykiri.
erkeklerin size verdiği tavsiyelere uymayın.
ilk buluşmada vermeyin, sonra sıradan, ucuz bir kadın olarak algılanırsınız.

amk. bir kere de ne istediğinizi net olarak ifade edebilin..
tavsiyeleri siktir edin kendiniz olun. *
estetik yaptirmayin. yaptiriyorsaniz da farkli bir seyler yaptirin. yoksa yakinda butun kadinlar ayni olacak.
kendiniz olun.
üç kız bir araya gelince normalde yapmayacağınız yavşaklığı ve laçkalığı yapmayın..
-eğer bacaklarınız çok kalınsa çizmenin içine pantolonunuzu sokmayın. üçgen biçimine bürünüyorsunuz.

-sizden üstün olan kadınlara bok atmayın, çünkü biz o kadının sizden üstün olmadığını yada olduğunu hiç düşünmesek bile siz konuşunca bir anda anlıyoruz o kadının sizden üstün olduğunu ve sizin bok attığınızı.

-sileceksiniz silin, bitti bu ilişki dedikten yarım saat sonra aşığım sana falan demeyin. çok itici oluyorsunuz.

-seviyorsanız bunu öldüm geberdim senin için bitiyorum gibi cümlelerle belli etmeyin. emek verin, zaman harcayın, destek çıkın erkeğinize.

-bir ilişki bittikten sonra "zaten hiç sevmedim ben" deyip, eve gidip hüngür hüngür ağlamanız herşeyden daha itici. illa sevemiştim demenizin alemi yok, susmak bir erdemdir. bu yaptınız neye eşittir biliyor musunuz bir erkeği ilişki bittikten sonra sizin arkanızdan orospu demesine eşittir.
özellikle türk kızlarına olan tavsiyem, sakız çiğnemeyin.
erkeklerinizi özgür bırakın...
dönüp dolaşıp gelecekleri yer sizin koynunuzdur...
her şeyin içine edip suçu karşı tarafa atıp kendinize güldürmeyin. şimdi siktirin gidin yatın hadi bakalım.
cesur olun. ama mantıklı olun, aptal değil. cesaret aptallık değildir. bir de arada bir durup düşünün.
şu yaptıklarımızdan bir anlam çıkarmaya çalışın, lütfen. yıpranıyoruz artık.
kibarlaşma, kırılma, ata demirer'in taklitlerindeki gibi olma çabalarından az da olsa vazgeçin, komik oluyorsunuz, hatta onu bile olamıyorsunuz, iticilikte tavan yapmaktan başka bir şey olamıyorsunuz.

(bkz: yani yerine yane ya yerine yaf diyen dangalak)
aynaya bakın.
Hiçbr imparatorluk tek kadınla yürümez.
bütün bir ömrü tek bir kadına adamak kadar saçma bir davranış olamaz.
yaşasın tüm kadınlar yaşasın şıpsevdi hayat.
evlenmeden vermeyin.
kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın.
tüylerinizi alma vaktini bi' dakika olsun geçiştirmeyin..
yakın çevrenizdeki kaşar, seviyesiz basit kızlarla takılmayın zira bir kızın kız arkadaşı kendisinin aynasıdır. dikkat edin kurun yanında yaşda yanmasın.
güzel olanlarınız, buradan size öğüt verenlere, pas vermemeye devam edin.
güncel Önemli Başlıklar