bugün

tırnaklarınızı yemeyin.
emin olun hepiniz guzelsiniz. guzel olmak icin asiri makyaj yapmayin. dogal olun. sadece kendinizi bizim yerimize koyup kendinize bir bakin . nereniz dikkat cekiyorsa oraya agirlik verin. (got gogus vs ye cekmeyin bu goz dudak sac eller olabilir ki genelde biz erkekler oralara ozen gosteririz) . ozellikle benim gibi bircok erkegin kil ve tuy sorunu var . tamam hormonal birsey ama bunu halledebilirsiniz belki hepiniz epilasyona gidecek kadar ekonomik durumu iyi olan ailelere sahip olamayabilirsiniz ama kisa bir sure aciya katlanarak agda yapabilirsiniz. dedigim gibi tum kadinlar guzeldir. hepiniz birgun anne olacaksiniz. sadece biraz özen baska birsey degil istedigimiz.
Sevgili kızlar,

Size bütün erkeklerin sevgisini vaat ediyorum. Beni sevin gerisini siktiredin.
sert olmayın. *
http://pleated-jeans.com/...012/05/4gifs.tumblr-1.gif
bizim eve gelin, anlatırım.
çirkin kızlar üzülmeyin, kitap okuyun. güzeller siz de okuyun, güzeliz diye kültürsüz kültürsüz dolanmayın. hem güzel hem kitap okuyasanız pm atın. öptüm.
tayt giymeyin. lütfen be? yakışanı var ama hiç sevmiyorum. hayır sadece teniniz renk değiştiriyor başka bi değişiklik yok hatlarda.
içip içip kusmayın; zira gecemiz berbat oluyor.
hoşsohbet olun, geveze değil.
Evlere servis yapmayın.
Trip atmayın, içinizden ne geçiyorsa o an onu söyleyin, ertelemeyin hayatınızı. Evet dediginizde evetinizin, hayır dediginizde hayırınızın altında bir şey aramak zorunda kalmayalım. Dogru söylediginizi bilelim.
'' kanki, kankişto '' gibi sözcükleri kullanmayın.
Kendinizden daha kalitesiz cirkin tiplere bakmayin gotleri kalkiyor yakisikli erkeklere hava atiyorlar sonra sizide begenmemeye basliyorlar.
onu bilmiyorum bunu bilmiyorum ayağına yatmayın, tillahı olmuşsunuz amk.
sevgilinizi hayatınızın merkezine oturtmayın ve ondan da bunu beklemeyin.

biraz sosyal olun,süprizler beklediğiniz gibi yapın.
erkek fedakarlık yapmalı ama kızların fedakarlık yapmasına gerek yok zihniyetinden bi kurtulun allah aşkına.

sizi ilk kim kandırdı bilmiyorum ama o öyle olmaz valla.
erkek arkadaşlarınıza ara da küçük erotik hikayeler sunun. anlatın, keşfedin kendinizi, kalkın laa soğan hazırlayın bari. bu ne lan ossura ossura oturuyosunuz.
siyah naylon çorabın üstüne beyaz çorap giymeyin.
Erkek sohbetine azicik asina olun .erkeklerin cogunlukta oldugu bir ortamda susmak yerine siz de katilin lutfen ama
biz erkeklerde görmek istediklerinizi aramayın, sadece görün.
Hicbir erkegi gercek yuzuyle gormuyorsunuz bunu bilin.
chandrasupra nickini nerede görürseniz görün ki bu entry nin altına bakabilirsiniz başlangıç olarak, ona aşık olun, aşık olmakla kalmayıp aşkınızı dile getirin, aşkınızı dile getirmekle de kalmayıp onu elde etmek için ne gerekiyorsa yapın.

işte size mutluluğun formülü kızlar ...

edit: size kelimesinin yeri değiştirildi

not: bu kadar da hassasımdır.
az seçici olun.
kurbanlik hayvana, ayyy bu cok igrenc, ayyyy midem bulaniyor, ayyyyy kusucam, gibi ithamlarda bulunmayin, manevi seylere bok atmayi da birakin, ha birakmiyosan, ac bi kuku na bak, kurbanlik hayvan in etine, kanina karisacagina, regl kanina bak, kim igrenc bi dusun.
dudaklarını uzatıp poz veriyorsun "verme" baban multi milyonermiş gibi toplu taşıma araçlarında üfleyip püfleyip trip atıyorsun "atma" yüzün güzelse senden çirkin kızları küçümsüyorsun "küçümseme" hükümet tesettür getiryor özgürlüğünü kısıtlayacak bunları laylaylom sanıyorsun "sanma" hayat sana sıkıcı geliyor dışarı harika görüyorsun "görme" annenin değerini ölünce anlıyorsun "anlama" .