bugün

araya 3.kişileri sokmayın.
ciddi ol. tribinizi siktiğimin aptalları her önünüze gelene tip tip bakmayın. hayır o değil lan eşşoleşşek o kolunu açıp yürümek nedir. insan gibi yürü. senin egonuda sikeyim senide eşşekler siksin.
dış görünüşe aldanmayın.
dış görünüşe aldanmayın.
götünüzün çatalını göstermeyin ibneler .
abazalığın dibine dibine vurun efendim.

kendimizi bir bok sanalım.
regl döneminde olan bir kıza, cılkını çıkarmadan özel ilgi gösterin. başka erkeklere nazaran 3-0 önde olduğunuzu göreceksiniz.
Kimseye acimayin. Arkadas ve aile haric.
Anneniz dışında hiçbir kadının dediklerini tamamen yerine getirmeyin.
4s kuralını her zaman aklınızda tutun beyler. önemli. rahat edersiniz.
biraz ağır başlı olun lütfen.
kadınlar sadece yataktayken ezilmek ister. diğer zamanlarda pamuğa sarılı fasulye gibi özen ister..
duygusal olacağım derken pıtırcık olmayın. napıyosun diye sorduğumda yıldızları seyrediyorum demeyin. lan hadi izliyosun bari belli etme. insan bir an diyor ki kıza mı mesaj attım.
Utanmayın, çekingen olmayın dostlar konuşun, kaynaşın. Korkmayın insanlar yemez sizi. Bol bol gezin tozun. Birde her boka gülmeyin. Spor yapın göt göbek salmayın. Hadi bol şans.
(bkz: sözüm burdan a sosyallere)
dedikodu asla.
Cool olacağım diye kızların yanında abuk subuk hareketler yapmayın allah rızası için. Ağır abi olun, yavaş hareketler sergileyin.
hic bir seyi gereginden fazla kafaya takmayin, gari...
Lütfen sevdiğiniz kızı sevmiyormuş gibi davranmayın..
olm kalite olun. en azindan olamiyorsaniz taklidini yapin. duzgun saat takin, cakma parfum kullanmayin, volkswagen tercih edin, en az 4 pesonel calistiracak bir isyeri sahibi olun. takim elbise giymeyin, en ciddi is gorusmelerine rahat kiyafetle gidip yuksek fiyat verin, ozguveninizin tam oldugunu ukala tavirlarinizla karsiya hissettirin. gereksiz konusmayin susmayi tercih edin. kahkaha asla atmayin gulumseyin. en onemlisi sigara icmeyin dudaklariniza iyi bakin ve surekli dislerinizi fircalayin. bunlari yapipta hala abazaysaniz gidip estetik ameliyati olun. hadi bakim koclarim devam....
yaşamayın ölün.
arkadaşlar hanım arkadaşların götünü kaldırıyorsunuz bazılarınız, sonra tarla faresi gibi kızlar bize artistlik yapıyolar.

burda küçük çaplı anlaşma yapalım, yapmayın. siz de rahat edin, biz de.*

edit: tenzih ediyorum, tarla faresi gibi olmayan kız arkadaşlarımız alınmasın.
eğer kürtseniz antalya'ya çalışmaya gitmeyin.tüm turistler size vermek için sırada değil. öyle bir şey yok.
aklınız yukardaki başınızda olsun.
Yanınızdan geçerken o omzu çekin biraz. Sik kadar yerde gözümün içine bakarak omuzlarını kabartıyor amın feryadı. Ondan sonra neden omuz atmadan kavga çıkıyor. Ebenin amından.
lan barda, pubda falan dik dik bakmayın amk. yığdıracaksınız bir kamyon adamı oraya.