bugün

Fin bilim adamlarının bin erkek üzerinde yaptıkları araştırmaya göre, çok seks yapan erkeklerin iktidarsız olma riskleri daha düşük. Araştırmada, özellikle ileri yaşlardaki iktidarsızlığı önlemek için genç yaşta bol bol seks yapmak gerektiği tespit edildi. Uzmanlar araştırma sonuçlarının olası nedenlerini tam olarak açıklayamadı. Ancak haftada bir kez seks yapan erkeklerin iktidarsız olma risklerinin, haftada birden fazla seks yapan erkeklere göre yüzde 8 daha fazla olduğu kaydedildi.

http://www.haberturk.com/...cat=220&dt=2008/09/28

hayırlısı olsun diyelim. artık onaylandı.

haber değil de altındaki yorum kopardı beni:

Misafir 29.09.2008 06:39
haftada ortalama 25-30 arası yapıyoruz ama hanım bıkıyor artık söyleyin ne yapalım nasıl kandıralım daha fazlası için..
(bkz: seks partnerimiz oldu da biz mi yapmadık)
(bkz: işleyen demir ışıldar)
bir abazanın irade beyanıdır. *
cok degerli ve takdir edilesi calısmadır. ancak finli bilim adamları böyle bi calısmayı yapabilirdi. tabi haklı adamlar bende finlandiya da bilim adamı olsam bende aynısını yapardım.
ustune bide yalan sıkardım: haftada birden fazla seks yapan kadınlarda kırısıklık cıkmıo die.

ohhh miss...

go finland go !
güzel bir öneridir dolu tabanca gezip yanlış yerlerde patlama riskini kaldırır. Tabi bayanlarında destek vermesi gereken kampanyadır.
emir kipli bir öneri olduğundan acaba başbakanımızın salığı mı diye bakıp "oh finlilermiş" diyerekten rahatladığım önerme. düşünebiliyor musunuz rte'nin söylediğini;
(bkz: haftada en az bir kez seks yapın)
aslında süper olur lan.