bugün

kurtlar vadisi ekibinin kullandığı makyajı, merter deki ipneler bile kullanmıyor. televizyonda gördüyümüz herkes , uğur dündar, ali kırca bile fondoten, mekap, göz kalemi ve daha bi çok makyaj malzemesini tonla tüketiyor. pek yakında sade vatandaşta kullanır.
'iddia bir maçtan yattı mı? hay chelsea ya neyse ağlamamalıyım rimelim akacak' gibi durumları barındırabilecek durum.
http://www.timsah.com/Cem-Yilmaz-Vay/CTdV0aYXnJF

tam olarak linkteki videonun 45. saniyesinde gösterilmektedir.
olmayan bir durum değildir artık bütün erkeklerin yaptığı eylemdir. birde bunların kırmızı pantolon giyenleri de mevcuttur günümüzde.
ibnelik yavaş yavaş sıradanlaştırılıyo haberiniz olsun. kıl tüy aldırmak sıradanlaştı. özel günlerde pudra allık falan filan sürülmesi normalleşti yakında makyaj da sıradan bir hal alacak, bundan eminim. olum acık delikanlı olun len.
'ananın amı olacaktı' demek istediğim başlık. yok hamile olsa olabilecekler, yok regl olsa olabilecekler.
hayal gücünüzü sikeyim.
günümüzde yüzüne pudra kullanan erkekler vardır. Sivilcelere iyi geldiğini iddia ediyor ama asıl sebep bu mudur bilinmez.
(bkz: tehlikenin farkındamısınız).
- tarcan benim rimeli nereye koydun lan?

(tarcan kaybol)
travestileri görüyoruz.
Hiç olmaması tek temennimizdir.
görsel
tam anlamıyla güzel oluyorlar.
eski sevgilim merak edip yaptırmıştı.
tekrar aşık olmuştum.
o allık insana bu kadar mı yakışır.
olabilir yakisabilir hatta ben sürme çekmeyi düşünmüyor değilim, ancak ibnelik derecesinde makyaj ise abartı kaçar hoş karşılanmaz belirteyim.
ortalik bulent ersoy' lardan gecilmezdi.
tıraş dahi çok bariz bir makyaj örneğidir hali hazırda. o yüzden yapmamaları söz konusu değildir. sadece feminen rütuşlar yapmadıkları için, biraz daha pratik dokunuşlar göze çarpmamaktadır.
kalıcı makyaj yapılır. *
-abi senin şu göz kalemini versene bi.
+siktir git ya beleşçi misin nesin.
-bi bak bakıyım taşırmış mıyım sürerken?
-he amk he johnny depp oldun.
kızlar evde kalırdı heralde nolcak başka.
Erkek kelimesi gücün, liderliğin ve doğallığın simgesidir. Saygımız sonsuz fakat bu doğallığın kaybolmasına, özümüzün kaybolmasına neden oluyor böylesi davranışlar.
kulağa bile hoş gelmezken göz kirliliği yapılmaya.
+ birol abi rimelin akmış ağladın mı?
- sanane lan. ağlamadım ondan akmış olamaz. hem erkek adam ağlar mı?
+ ne bileyim abi gözler öyle simsiyah olunca panda sitmiş gibi. al şu rimeli de tazele.
Sakallardan pudra ve fondoten tam yedırılmez pütürlü goruntusu verırdı.
+ lannn! it fohdotone ni ne yaptım?
+burda baba vereyim, rosstan aldığım kırmızı rujum sende mi?
+ roşşş köpek, bitti yaa davar.
+aman baba ya.
+şu tipine bak ag. iğrenç baba gülme efekti.
+sen kendi tipine baksana baba ya fondotenle bıyığını kapatamaya çalışmıssın yine.
+senin ben ananı s..

olası muhabbetler.
güncel Önemli Başlıklar