bugün

eşcinsellerin söylediği hede.

di mi lan?
verilen destek aptallığımı kabul ediyorum demekten öteye gitmez. kendi adına konuşan kıt akıllının, sözüm tüm erkekler adına demesinden ibarettir ama aptalların sesi daha gür çıkarmış ya da insan duymak istediğini duyarmış.
bakın sesleniyorum, akıl akıldan üstündür, bu işin kadını erkeği olmaz. erkek veya kadın olmadan önce birey olmak gerekir. ne bir cinsiyetin ne de bir zümrenin ardında birey olunmaz. fert fert yükselir toplumlar. kadınlar mı üstte erkekler mi üstte kavgasından iki sıralı bir set oluşturabilirken. bireysel barışın omuzlarında yükselen rekebetten altay dağları kadar bir set oluşturursunuz. hiçbir aklın erişemiyeceği kollektif bir akıl.
Babayaro'yu tanıyonuz mu dedirten cümledir.. Diarra'yı bilionuz mu da denilebilir böylelerine.. Hiç olmadı Malouda mal burada cuk oturur..
'akıl bedava' diyoruz, bu sefer de çocuklar dükkanın altını üstüne getiriyor.
doğrusu için:

(bkz: erkekler daha güçlü fakat kadınlar daha esnek)
farkındaysanız dünyanın en iyileri hep erkeklerdir

(bkz: einstein)
(bkz: gazi yaşargil)
(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: edison)
(bkz: daha örnek veriyim mi)
yalnızca bir bayanın gireceği tartışmalardır. sadece şunu soruyorum şuana kadar kaç tane bayan lider tarih kitabına girmiştir? (padişahın hatunu dışında)
kaç tane buluş yapmış bir bayan?
bende iddia ediyorum kadınlar dünyaya yalnızca erkeğin soyunu devam ettirilmesi için yollanmıştır. erkeklerin ihtiyaçları dışında bir işe yaradıkları görülmemiştir.
serde, akıl nerde ?
sende mi kadın.

(bkz: piiz)
(bkz: serde)
buram buram avuntu kokan cümle.
mutlu mu olcaksınız? o zaman öylesiniz.

edit: öylesiniz dedim yaranamadım.yine eksi yine eksi.
(bkz: çekilin kadınız biz)
kadın zekasını erkeğe kıyasla daha iyi kullanır çünkü erkeklerin geneli daha düz mantıkla gider. fizyolojik olarak kadın erkek kuvvetini bastıramaz.
travestilerin üstün ırk olduğunu düşündürten argüman.
kadınların zekalarının üstünlüğü tartışılmaz ama kullandıkları ilgilendikleri alanlar farklıdır. onun için ortada korkulacak bir durum yoktur içiniz rahat olsun.
kadınların karşılaştıkları bağzı embesiller yüzünden var olduğuna inandıkları ütopik durum...
kesinlikle doğru olan önerme.
(bkz: ergen ruhlu erkeklerin gercekleri görememesi)
erkekler daha kıllır biz kılsız..erkekler daha kabadır biz narin..erkekler daha yabanidir biz hümanist..olabilirdi ama....bizim sınıfta yedi kız vardı beşi sınıfta kalmıştı gerçi babaları erkek genleri babadan almışlar olsa gerek..
çüklü adam geldiğinde elinde çükü,
bizdeyse dünyayı yönettiğimiz yalanı vardı,
birlikte seviştik öpüştük hatta çocuk yaptık,büyüttük,
sonra çüklü adam gözümüzü kapatıp,
"bu kadın milleti şeytan yahu,çok zekisiniz hatun, korkulur sizden valla" dedi
gözümüzü açtığımızda, elimizde çük vardı,
dünyayı ise çüklü adam yönetiyordu.