bugün

Ağlar bağıra bağıra ağlar hemde.
ben bizzat gördüm, ağlıyorlar.

insan ulan bu varlıklar da. ağlar tabi.
Oğlan kardeşim arada bir ağlıyor ama yaşının küçük olmasına veriyorum. Onun dışında rastgelmedim.
Ağlar mı canım hiç ? Erkekler insan mı da ağlasın !?
Hem de nasıl ağlar.

Ağlatmayın yazık ama, erkekler sizde kızları ağlaymayın.
insansa ağlaması lazım.
Kimse ağladıklarını görmez. erkek adam ağlamaz sözü de buradan gelmektedir.

Erkek güçlü olmak için vardır. Kadınlar için ağlamak kolaydır ama bir erkek için bu çok farklı. Kadın için ağlayacak bir omuz bulmak kolaydır peki ya erkek.?

erkek kime yaslanacak.?

hiç kimse ağlamasın ama erkekler hiç ağlamasın.

Zordur.

Erkekler ağlamaz!!
Ağlar güzel kardeşim , hemde yüreği yanınca öyle bir güzel bir ağlar ki ,için cız eder . Aman dersin ağlama be ağlama mkk . Bize diyen olmadı o yüzden gözümüzden değil yüreğimizden ağlamaya basladik
ciğerini bile bırakır.
kaşlarımızı bile alıyoruz, neden ağlamayalım
ağlar yazarcığım ağlar. Sadece sert görünmeye, acılarının onları incitmediğini göstermeye çalışırlar. yapıları bunu gerektirir çünkü. ama bazı zamanlar vardır ki elden bişey gelmeyen, çaresiz kalınan. ozaman erkekler de ağlar.
Aglatan olduktan sonra hitler bile ağlar.
ağlar, hemde salya sümük ağlar.

çaresiz kaldığında öyle bir ağlar ki, siniri,hüznü herbişeyini gözlerinden akıtır.

sonra daha da güçlenir.
Bazen ağlayamaz, ne kadar istesede dışına ağlayamaz. içten içe ağlar bazen,
iki damla yaş dökülse gözlerinden kurtulur belki ama olmaz işte. Bazen.
aglamaz mi bee. sebep olsun var ya, bir aglar bir aglar kiii. ona bakar sen de aglarsin. hele ki aglayan erkek evlat acisi yasayan bir babaysa.
oyle bok gibi hissedersin kendini.
Ağlar. ağlar, Lâkin siz göremezsiniz. Erkeğin göz yaşı içine akar.
Derine, en derine, yüreğine...
Ağlar hemde öyle bir ağlar ki susturamazsiniz.ananem vefat ettiğinde güçlü görünmek adına susan ben ne zaman onu defnettik ve bitti ardından girdiğim ağlama krizini hatırlamak bile istemiyorum.
tabi ne sandın.
Götü sıkışınca ağlar. Evet.
Şahit oldum.
Erkekler ağlamaz sil göz yaşını
Kaçırma gözlerini benden suçlu, suçlu
Erkekler ağlamaz insanız unutma.
Yeterince açıklamış bu sözler.
Her insan ağlar, erkek niye ağlamasın ki?
-Evet, ağlar.
ben en son ne zaman ağladığımı hatırlamıyorum ama sanmayın ki bedreddin bir eli balda bir eli yağda yaşıyor. aksine başıma binbir türlü kötü olay geldi geçen hafta bir yakınımı kaybettim ama hiç ağlamadım. galiba ruhsuz, duygusuz bir insanım.
Ağlamanın cinsiyeti mi var ki.
görsel
ağlar.
ağlamak insani bir eylemdir.
fakat uygulamada genellikle kitlesel duygu sömürüsü yapmak için ya da tek başınayken ağlarlar.
duygusallığın cinsiyetle alakası yoktur, en romantik edebiyatçıların erkeklerden çıktığı inkar edilemez.