bugün

ilk çocuğu erkek olan ikinci çocuğu ise kız olan bir tanıdığımdan şöyle bir şey duymuştum zamanında;

Baba olduğumu kızım olunca anladım, biz şimdiye kadar evde hayvan besliyormuşuz.

Bence konuyu gayet güzel özetlemişti.
annelerine daha düşkün oldukları için hep bı erkek çocuğum olsun istemişimdir.
Benimki büyüdüğünden sanırım küçük erkek çocuklarını sarıp içime sokasım geliyor.
Az önce bir tanesi annesiyle yürüyor minik adımlarıyla. Duygulandım ağladım valla.
Amcalara gösteren çocuktur.kızdan daha sevimlidir.
Annecidir. Küçükken kulağı çekilmez ise ilerde sorun yaratabilir. Allah bundan da üç beş tane nasip etsin.
Bugün izinliydim. Parkta 1.5 2 yaşlarında bir erkek çocuğu gördüm. Anne babası önden gidiyor. Bu da arkadan ağzını büzüp ağlaya ağlaya geliyor. Kızımın 2 yaş hali geldi aklıma. Ağladığı zaman dünyanın en güzel büzülmüş dudağı olurdu. Bazen sırf ağlamasını özlediğim için yanaklarını ısırırdım.

Sonra düşündüm. Benim 2 yaşında oğlum olsa ve böyle ağlasa "kes lan zırlamayı" deyip enseye bir tane çakardım herhalde.

Çok şükür ki kızım var.
ismi tolga ise yaramaz, efe ise kilolu olur.
Yalandır. En büyük Abim öyle değil seliş.

Element uydurmayalım bir taraflarımızdan.
Erkek çocuğu geleneksel aile için olmazsa olmazıdır.
Geleceğin adamlarıdır. Şuan kücük dertleri büyük hayal dünyaları vardır. Bugün biraz dertliydim şuan yanımda en küçük erkek kuzenim var, ve benim küçüklüğüme benziyor mutluluğuna, hayal dünyasına hayranım. O yaşta olmayı çok isterdim sözlük.
Her ailede mutlaka olması gereken.
Ben ölünce kardeslerini koruyup kollasın.
Kız çocuğunun yerini tutmaz.
Tonguç olacaktır.
Kafasına vura vura seviyorum ben bunları.
hayırlıdır. kız çocuğu ise lanettir. kesinlikle.
çok gereksiz yaratıklar. yerlerinde durmaz, koşar durur, küfreder, tekme- yumruk atar.
Genelde kız çocuklarına göre daha hareketli olurlar.
görsel
Karizmalardır.
Lanettir.

Çoğu 9 yaşı geçti miydi başlar terbiyesizliğe. Hayvan hayvan hareket eder.

Annesi de şimartıyorsa daha da beterdir.
Gerçi bunlar doğuştan lanet.

Çocuklukları bile mide bulandırıcı.

Not: arada böyle çok mazlumları efendileri çıkıyor. O çocukları korumaya alın.
Dış dünya ile bağlantılarını kesin.

Yoksa onları da kaybedersiniz.
(bkz: oğlunuzun sizden yakışıklı olması)

ikinci erkek olursa anlayacağımdır.
2000 ve sonraki yıllarda doğmuş olanları kelimenin tam anlamıyla zulümdür. düzenli aralıklarla seri şekilde tokatlanması ve muma dönüştürülmesi gerekmektedir.

ayrıca sanılanın aksine içi boş özgüvenini ve kofti gazını annesinden almaktadır. bir de amcaya pipi gösterme geleneği artık tarihe karıştı, yok öyle bir şey.
14-15 tanesiyle aynı anda uğraşmak zordur. Her biri minik birer savaşçı adeta. Aslanlarım benim.
Sevimli yaratıklar.
görmemiş bir ailenin oğlu ise pipisi kopartılacak çocuktur.
anadolu, karadeniz ve doğu bölgelerinde potansiyel ağalardır.