bugün

Erkek sevgili seçerken dikkat edilmesi gerekenler listesi

Bazen nereden buluyor beni ya da hep beni mi buluyor denir. Kadınlar sıklıkla telafuz eder ama Suçun kendilerinde olduğunun farkında değiller. Balık baştan kokar. Her insan ilk günden analiz edilir, 15 günde iyi tanınabilir.

Örneğin,
Ya benimsin ya toprağım , erkek küpe takar mı, kadın etek giyer mi, kadınım kapanacak türban takacak, bana her gün çay demleyecek, her gün yemek yapmalı görevi bu kadınlığın gibi laflar duyuyorsanız tam 16 ay sonra dayak yeme olasılığınız çok yüksek.

Fanatik, futbol ve spor tutkunu, arkadaşları ile sürekli vakit geçiryor onlar için ölürüm gibi laflar ağzından çıkıyorsa 6 ay sonra iplenmeme olasılığınız da çok yüksek.

Sadece müzik tarzından bile anlarsınız. Adam arabesk dinliyorsa zaten hayat tarzı bellidir, ne yapacağı ne yapmayaxağını tanımadan söyleyeyim size.

Ondan sonra 4 yılın ardındam sevdiğim adam başkasıyla nişanlandı ya da iki yıl çok güzeldi ama ondan sonra çok değişti dayak atmaya başladı demeyin!
Pro Feminist olmalarına dikkat edin.(pro Feministim)
Bekaret aramayan bir erkek seçin.
Abaza olmasın. Aynı zamanda alt seviye biri ile evlenmeyin.

Üniversite okumuş diye bu cahil değildir. Demeyin okumuş cahil daha kötüdür.
Sonra üzülürsünüz.

Erkek olarak hem cinslerimi sattım ama acı gerçekler bunlar.

Kadında bekaret arayan şerefsiz, namussuzdur.
Bekaret aramalı bence kendisi de bekarsa bu en doğal hakkı bir erkeğin. Tabi elli tane fındık kıran erkeğin bekaret araması da şerefsizliktir ama nedense bakire kızlar böylelerine tapar amk.
Edit: eksileyen entellerin de amk
atatürk'ün karakter özelliklerini taşıması.
tavırlarının sululuktan uzak, ciddi olması.
sağlıklı beslenmeye, detoks diyetine, spora ilgili olması.
benim sağlıklı beslenme önerilerimi sevmesi ve uygulaması.
fanatik bir siyasi görüşe sahip olmaması.
radikal gruplara üye olmaması.
anarşist olmaması.
koyu komünist ve koyu şeriatçi olmaması.
çok biatçı da olmaması.
ayarında bir görüşe sahip olması.
genlerimizin uygun olması. kesinlikle en çok önem verdiğim konu genler. genetik yapısı benim aradığım gibi değilse sağlıklı bir ilişki olmaz ikimiz için de.
"işte benim kalbimin tek hükümdarı bu" duygusunu bana hissettirmesi.

bu özelliklere uyan sevgili en doğru sevgilidir.
Sadece sevgili için ciddi düşünülmeyecrk biri ise mümkünse sabıkasız, bali tiner gibi uçucu madde kulanmayan bonzai esrar gibi keyif verici madde uyuşturucu kullanmayan insan seçin.

Bakıyorsun cinayetten gasptan adam yaralmadan sabıkası olan, aldığı uyuşturucudan beyni sünger olmuş gözünün feri sönmüş arka cepte bıçak yada ruhsatsız silah taşıyan kolu faça ve hapishane dövmesinden görünmeyen adamlarla sırf cebinde illegal işten kazandığı 2 kuruş parası olan adamlarla takılıyorlar.

Ulan gasptan sabıksı olan adamı işe almıyorlar adam iş yerine sokmuyor kadın yatağına sokuyor bu tipi sonra tv ye çıkıp beni dövüyor beni satıyor diyor. iyi de ablacım adam yolda geçen adamları dövüp soyuyor yanında yamacında olana bunu yapması niye şaşırtıyor.
Uzun uzun yazmanın bir anlamı yok, yüzüne bakılacak olsun,vicdanı olsun eh birazda zeki olsun yeter.
Bir erkek olarak verebileceğim tavsiyelerden birisi, yavşak erkeklerden uzak durun.
Kadınlar gidip en popüler olanı seçecek boşa kendinizi yormayın. Bu aptallar popüler erkeği bi bok sanıyor. Aşşağlıklar.
Adam olması. Alkışa gerek yok..
Ne kadar dikkat edersen et illa sevgilinin bir yanı çürük çıkıyor kız olsun erkek olsun. En iyisi manavdan mandalina seçmek en azından C vitamini var.
Pazardan domates seçer gibi sevgili seçilemiyor sonuçta gönül işleri hesap, mantık içeren şeyler değil yine de şunlara dikkat etmeliyiz.
-Evlenince düzelir diye birşey yok.
-Dövüyorsa arkanıza bakmadan kaçın.
yaşına, dişine ve kuşuna bakmak.
Poposuna iki şablak atacaksın.iyi ses çıkarıyorsa alacaksın.
Düşünceli olsun çok sevsin yeter ama her kıza yetmiyor işte.
seçmemeye dikkat edebilirsiniz.
giyinmesini bilmeli. türkiye deki erkeklerin % 95 i giyinmesini bilmiyor bol pantolon nedir ya allaın amelesi. zaten boyları 1.70 birde bol pantolon giyiyor vücut desen vücut da yok.
Tüm özellikleri sağlayınca da herşey bu kadar iyi olamaz kesin bir sorun var diyip yine seçemiyorsun.
bunları hakedecek kızın bu saate online olmaması.
Erkek olmadığınıza emin olun.
Kılının tüyünün dökülmenesi yeterli bi kriter bence.
Beşiktaşlı olması.
Adam oldugundan emin olun.
Kendi ayaklarının üstüne basabiliyor mu diye bakın. Aynı yolda ona sırtını dayayacağın kadar güven versin. Annesini çok sevsin ama yapışık gibi anacı olmasın.
kadın olduğunuzdan emin olun...

ipneliğin lüzumu yok sonuçta.
-özeleştiri getirin: ayrangönüllü müyüm?
-soru sorun kendinize: boşlukta mıyım?

Önceki ilişkim ne zaman bitti, bunun bende bıraktığı yalnızlık mı beni sevgili bulmaya itiyor?

-samimi olun: seviyor muyum lan bu adamı?

Bakin sevecek miyim değil, seviyor muyum? Şimdiki zaman ekine dikkat edin. 3 günlük hevesleriniz uğruna birilerinin hayatlarının içine sıçmayın, sonra temizlemeden bırakıp gidiyorsunuz koridorlar olduğu gibi bok kokuyor.

-karşınızdakinin de bir birey olduğunu, Size deli gibi aşık olsa da eninde sonunda bir gururu olduğunu unutmayın.

Şimdi s.ktirin gidin vahşi dünyaya, uçun sizi gidi göt laleleri... Buna göre seçiminizi yapın.