bugün

Hahaha yoğun karşılaştığım durumdur. Çoğu beni erkek sanıyor kadınlar üzerine yazdıklarımdan dolayı, kadın olduğumu ve Biseksüel olduğumu duyduklarında küçük çaplı bi şok geçiriyorlar. Geçirmeyiniz:/
zaten biliniyor merak etmeyin kızlar. (bkz: bilmiyormuş gibi yaz panpa)
Erkek diye konuştuğunuz kızın sizden etkilenerek dayanamayıp aslında ben kızım bu da fotom diyerek size foto atmasıdır. Vay amk dedirtir.
Bu durum inst da başıma geldi kız telefon numarasını bile vermişti aq tabi sonra engel atmıştı.
- helal sana taşşağını yidiğim !
+ ne taşşağı len ?
- hönnnnk ! bacı taşağı afedersin.
(bkz: oytunkaran)
peçeteler hazırlansın denilesi durum.
Oo bacım baştan söylesene ya, bi çayımı, kahvemi içmeye muhakkak bekliyorum bak. iki lafın belini kırarız hem, Gelmezsen ölümü gör.

Böyle bir tepki alabilir. Erkek yazarlar zıkkımın kökünü içsin, evet.
bayan sanılanın erkek çıkmasından hallicedir.

ani bir yumuşama görülebilir.
ummadık taş baş yararmış.
gömülcek hislerinizin iyi çalışmadığı anlamına gelir.
Birkaç kere basıma geldi. Sevabıma akıl vereyim dedim ters köşe olup rezil oldum.
Başıma gelmişti iki kere. Bayağı güzel oluyor. En azıdan lüzumsuz konular tartışılmıyor.
Bayar.

Beaaağyaaağn.
Biri söylememiş olabilir ama bilin: 2015 deki istatistiğe göre sözlüğün yüzde 67 si dişidir. Yani o büyük trollük yapıp "vurduruyordur" diyenlerin yüzde 67 si hemcinsiniz olabilir.
soluksuz..
bayanlara da hacı, reis diye hitap ettiğim için pek sıkıntı çıkarmayacak durum.
ımınıkıdımınıbızınlırı. Gelmiş yine mr.coolboy_96@hotmail.com'lar. He anam sizin hiç sikinizde değil karşınızdaki. Ulan ben şimdi futbol mu konuşayım, daha feminen bir muhabbet mi edeyim diye hiç düşünmezsiniz. Herkes abazan. Bi siz normal insan. Bi siktirin lütfen.
sozluge izdivac programi gozuyle bakmayanlar icin sikinti olmayan durum.

valla ben sozlukte aha su kizmis ya hemen yazilayim diye gezmiyorum. otuzbir olsaniz cekilmezsiniz aq abazanlari.
başlık, erkek sanılan yazarın bayan çıkması- kapooo
başlık,kız sanılan yazarın erkek çıkması - kapooo
bir karar verin. milleti germeyin.
Ben kadın çıkıyorum genelde.
hayat sürprizlerle doludur.

(bkz: zarfa değil mazrufa bak)
(bkz: erkek sanılan bayanın yazar çıkması)

(bkz: yaran yanlış okumalar)

edit: imla.
erkek veya bayan çıksın
karşıdaki insan dır. cinsiyet avcılığı yada abazalıga gerek yok. medeni olun
karşınızdaki insane saygılı yaklaşın.
Misal (bkz: ben)